Helly Hansen dla jesiennych biegaczy

przez Administrator | Opublikowano 16 października 2014 10:47

Nie ma złej pogody na czerpanie przyjemności z bycia na zewnątrz! – to dewiza norweskiej marki Helly Hansen, która dzięki innowacyjnym technologiom projektuje odzież pozwalającą nam na aktywność fizyczną w nawet najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Jesienno-zimowa kolekcja odzieży dla biegaczy to przede wszystkim Lifa Flow – innowacyjna tkanina odciągające wilgoć i pot od skóry i pozwalające na komfortowy trening. Na jej bazie Helly Hansen oferuje modele topów dla kobiet i mężczyzn: Pace 1/2 Zip Lifa Flow LS oraz Speed Lifa Flow SS.

FW14

FW14 FW14

Przed deszczem i chłodem ochronią nas w trakcie biegu kurtki, które dzięki trójwarstwowym membranom pozwalają skórze oddychać, a jednocześnie nie pozwalają na przedostawanie się wilgoci i wody z zewnątrz.

Otwierający kolekcję model Challenger Jacket 2 – jest lekki, elastyczny i zapewnia optymalną ochronę przed złą pogodą, dodając nam mocy i dynamiki. Challenger Jacket w tym sezonie wyposażony został w system regulacji temperatury ciała – H2Flow. To rozwiązanie pozwala na dostosowanie kurtki to zmiennych warunków atmosferycznych, bądź intensywności treningu, poprzez specjalne otwory zasuwane na suwak i otwierane w miarę wzrostu temperatury ciała.

AW14

AW14

Gdy jest zimno – H2Flow pozwala na dodanie dodatkowej, niewidocznej warstwy ocieplenia poprzez zamknięcie w komorach powietrza ogrzanego ciepłem naszego ciała. Ten system pozwala na trening w najbardziej zróżnicowanych warunkach. Kurtka ma system odblasków, który zapewnia pełną (360 stopni) widoczność po zmroku.

AW14

AW14

Odzież Helly Hansen dostępna jest w sklepach sportowych, salonach firmowych oraz na www.hellyhansen.com

Webshop links:

Men’s: http://shop.hellyhansen.com/item/challenger-jacket-2-48913/

Women’s: http://shop.hellyhansen.com/item/w-challenger-jacket-2/

Informacja prasowa marki Helly Hansen

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn