Sportovia: Treningowa układanka, czyli jak osiągać sportowe cele

przez Wojciech Słowakiewicz | Opublikowano 28 września 2014 18:19

Jeśli chcesz maksymalnie zwiększyć swoje szanse na sukces, pomyśl o zatrudnieniu osobistego trenera, który zbada Twój poziom wytrenowania, pomoże określić blisko- i długofalowe cele, a następnie ułoży Twój plan treningowy i będzie go koordynował na bieżąco. Gdzie w takim razie szukać trenera? Oczywiście można przejrzeć setki stron internetowych, ale od niedawna jest też prostsze rozwiązanie: Sportovia!

Sportovia_photo3

Sportovia to przeznaczona dla biegaczy aplikacja, która pozwala planować, rejestrować i analizować treningi, prowadzić metryki, czy założyć zespół, by komunikować się wspólnie ze znajomymi. Sportovia jest bezpłatna, dopóki samodzielnie prowadzisz swoje treningi. Jeśli jednak chcesz, możesz znaleźć i zatrudnić trenera (niekoniecznie z Polski), który pomoże Ci w realizacji Twoich sportowych celów. To jeszcze nie wszystko! Ważnym elementem aplikacji jest także moduł dietetyczny, który pozwoli Ci korzystać z setek smacznych i prostych do przygotowania przepisów dopasowywanych do Twoich potrzeb. Część dietetyczna Sportovii została opracowana przez doktora Jakuba Czaję, wiodącego w kraju specjalistę w zakresie odżywiania w sporcie, byłego reprezentanta Polski i olimpijczyka w biegach na długim dystansie, a “przy okazji” Mistrza Polski w Triathlonie na dystansie Ironman z 2013 roku. Jak przyznaje dr Czaja: “Dieta może w aż 15% wpływać na nasz ostateczny sukces sportowy. Nie wolno zatem pozostawiać przypadkowi tego, co jemy.”

Jeśli sam prowadzisz biegaczy, możesz za darmo skorzystać z bliźniaczej aplikacji Coach Sportovia, za pomocą której trenerzy mogą zarządzać planami treningowymi swoich zawodników i komunikować się z nimi na bieżąco. Uzupełnij swój profil, znajdź nowych klientów i usprawnij swoją pracę.

Obie aplikacje dostępne są po polsku na systemy Android i iOS, możliwy jest również dostęp do konta przez stronę www.sportovia.com.

Już wkrótce czas rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu biegowego. Postaw na mądry i bezpieczny trening, zaplanuj realne do osiągnięcia cele i ciesz się sukcesem razem ze Sportovią!

Materiał prasowy Sportovia

 

Pages: 1 2

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn