Marka Regatta w sam raz na lato z dziećmi

przez Administrator | Opublikowano 16 czerwca 2014 14:35

Niebawem większość z nas pojedzie na upragnione wakacje. Ciepłe dni w końcu nadeszły, choć pogoda lubi być kapryśna. Dlatego musimy być przygotowani na każdą ewentualność, szczególnie jeśli podróżujemy z dziećmi.<--break-> 

Jedni wybiorą leżakowanie na plaży, a inni górskie szlaki. Niezależnie od wyboru miejsca trzeba mieć ze sobą odzież i na słońce i na deszcz.  Na Polskim rynku od niedawna jest obecna marka Regatta – jedna z najpopularniejszych brytyjskich marek dla fanów outdooru. Ideą marki  jest tworzenie wytrzymałych, wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W ofercie Regatta znajduje się sprzęt i odzież dla dzieci oraz dorosłych.

Regatta, męska i damska kurtka Legacy

Regatta, męska i damska kurtka Legacy

Idealna kurtka w miejskim stylu, która sprawdzi się w trakcie deszczowych czy wietrznych dni nad morzem? Regatta proponuje model Legacy, dostępny w damskiej i męskiej wersji, natomiast dzieci mogą do woli szaleć w kurtce Wells – jej kolorystyka powinna zadowolić zarówno chłopców jak i dziewczynki.

Regatta, dziecięca kurtka Wells

Regatta, dziecięca kurtka Wells

Na ciepły i słoneczny dzień idealna będzie dziecięca koszulka Sunradar z różnorodnymi wzorami dostępna w wielu kolorach oraz szorty chłopięce Towson czy dziewczęce Moonshine. Dla dorosłych Regatta przygotowała m.in. damską koszulkę Sundune czy męską Utah.

Regatta, damska Sundune, męska Utah

Regatta, damska Sundune, męska Utah

W ofercie marki Regatta znajdziemy również plecaki i obuwie miejskie oraz outdoorowe dla całej rodziny.

Wszystkie modele sprzętu i odzieży z wiosenno-letniej kolekcji marki Regatta zaprezentowane są na stronie: www.regatta.com.

buty-i-plecaki-Regatta

Przykładowe ceny:

  • Kurtka Legacy – 419zł (damska); 459 zł (męska)
  • Dziecięca kurtka Wells – 179 zł
  • Koszulki – damska Sundune i męska Utah 99 zł; dziecięca Sunradar 69 zł
  • Szorty – chłopięce Towson i dziewczęce Moonshine 99 zł
  • Kalosze  –  Juniper 99 zł (damskie)
  • Sandały – męskie Equinox 149 zł; dziecięce Elektron czy Ad-Flux 99 zł
  • Plecak – miejski/damski  Huntsfield 189 zł; dziecięcy Trekline 12L 69 zł; górski Stream Air 35L 249 zł

Informacja prasowa marki Regatta

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn