Euro Sky Trip – Paralotnią przez Europę

przez Administrator | Opublikowano 10 czerwca 2014 11:27

Każdy z nas skrycie marzy o tym, aby chociaż przez chwilę poczuć się naprawdę wolnym i niezależnym, niczym ptak w przestworzach. Chcielibyśmy przedstawić dwójkę osób, które na co dzień realizują te marzenia! Jaka jest ich recepta na wolność? Paralotniarstwo!

euro3

Tym razem postanowili zorganizować wyprawę w trakcie której przemierzą niebo nad Starym Kontynentem. “Euro Sky Trip – Paralotnią przez Europę” – pod taką nazwą w ciągu czterech miesięcy odwiedzą 18 europejskich państw, spędzając ponad 170 godzin w powietrzu i przejeżdżając 15 000 km drogą lądową.

euro1

Uczestnikami wyprawy są: Paulina i Maciek. Ona – zapalona podróżniczka od najmłodszych lat, On – pilot paralotni z 8-letnim stażem. Razem tworzą zgrany zespół. Planują wspólnie odwiedzić wszystkie najlepsze startowiska paralotniowe w Europie, z całym wyposażeniem sportowym podróżując samochodem, nocując na kempingach lub ‘na dziko’ w namiocie.

Wyprawa startuje 8 lipca. Już teraz przebieg przygotowań można śledzić na stronie: www.euroskytrip.pl oraz fanpage’u: www.facebook.com/euroskytrip.

euro2

euro5

 

Ponadto wszyscy chętni do wsparcia projektu koniecznie powinni zajrzeć na portal PolakPotrafi, gdzie w zamian za drobne wsparcie otrzymać można szereg niezwykłych upominków. Czy jest coś lepszego niż pojemnik z własną porcją alpejskiego powietrza z 3 000 m n.p.m? Sprawdźcie sami!

Informacja prasowa

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn