Climbo – nowa marka odzieży dla wspinaczy

przez Administrator | Opublikowano 24 czerwca 2014 11:25

Pod koniec ubiegłego roku powstała nowa polska marka odzieży i sprzętu dla wspinaczy – Climbo. Jest już dostępna pierwsza kolekcja marki.

climbo-SG208460www

Climbo skierowana jest przede wszystkim do wspinaczy skałkowych i fanów boulderingu. W kolekcji na najbliższy sezon znajdują się koszulki z nadrukami, wykonane z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem elastanu. Projektantem krojów jest Monika Krawczykowska, doborem kolorystyki, haseł i grafik zajmuje się Sebastian Kurek. Całość produkcji ulokowana jest w Polsce. W kolekcji znajduje się dwadzieścia modeli koszulek, dołączą do nich kolejne o bardziej stonowanych kolorach.

climbo-SG208466www

climbo-SG208485a-www

Trwają także prace nad poszerzeniem oferty marki, m.in. o spodnie wspinaczkowe, a także torby na liny i crashpady.

Firmę Climbo prowadzą wspinacze, a jednym z celów marki jest wspieranie sportu dziecięcego. Jeszcze w tym sezonie wakacyjnym zostaną zorganizowane zawody CLIMBO Summer Cup, zaliczane do Pucharu Polski Dzieci i Młodzików.

climbo-SG208491www

climbo-SG208558www

Produkty marki Climbo można znaleźć na stronie: www.climbo.pl.

Źródło: Climbo

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn