Zostań testerem i zdobądź kamerę akcji Garmin VIRB Elite

przez Administrator | Opublikowano 09 maja 2014 10:55

Garmin zaprasza amatorów aktywnego wypoczynku do wzięcia udziału w akcji „Testuj Garmin VIRB”. Spośród chętnych przedstawiciele firmy Garmin wybiorą 15 testerów, którzy będą mieli możliwość przez okres 6 miesięcy korzystania z najnowszej kamery sportowej Garmin VIRB Elite. Po zakończeniu testów sprzęt może pozostać własnością uczestników. Wystarczy, że regularnie będą publikowali zarejestrowane przygody na stronie www.testujgarminvirb.pl.

Garmin VIRB Elite

Garmin VIRB Elite

Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować z się na stronie www.testujgarminvirb.pl do 31 maja 2014 i opisać swoją ulubioną dyscyplinę lub preferowaną formę aktywności. Więcej szczegółów oraz regulamin akcji dostępny na www.testujgarminvirb.pl

Wytrzymała i odporna

Kamera Garmin VIRB Elite została zaprojektowana z myślą o wydajnej pracy w każdych warunkach – w powietrzu, na lądzie i wodzie. Mocna i wytrzymała obudowa jest odporna na wstrząsy, upadki i szarpnięcia. Zanurzona w wodzie na głębokość 1 metra kamera VIRB pozostanie szczelna przez 30 minut, co oznacza, że można ją zabrać wszędzie, niezależnie od pogody. Dla amatorów nurkowania dostępna jest specjalna opcjonalna obudowa, która zapewnia dodatkową ochronę kamery i umożliwi zejście na głębokość 50 metrów.

Zarejestruj rzeczywistość

Kamera VIRB Elite ma wbudowany akcelerometr, wysokościomierz oraz moduł GPS, dzięki którym można tworzyć własne profile nagrywania uwzględniające najważniejsze dane. Łączność ANT + pozwala sparować kamerę VIRB z innymi produktami firmy Garmin, aby rejestrować tętno, tempo, siłę oraz temperaturę otoczenia. Dzięki temu, np. podczas skoku ze spadochronem zarejestrowany zostanie nie tylko obraz, ale również wysokość i tętno skoczka przed, w trakcie i po skoku. Korzystając z VIRB Elite podczas szaleństw na stoku zarejestrujemy dodatkowo naszą prędkość i pozycję.

Długi czas pracy na baterii

Bateria litowo-jonowa o pojemności 2000 mAh zapewnia zasilanie przez ponad 3 godziny. Baterię można łatwo wymienić i kontynuować nagrywanie. Kamera VIRB Elite obsługuje karty microSD o pojemności maksymalnie 64GB, które pozwalają nagrywać materiały w jakości HD 1080p (Zalecana klasa 10. Karta do nabycia osobno). 

Obraz w jakości HD 1080P

Oprócz trybu nagrywania obrazu 1080p z szybkością 30 klatek/s, VIRB Elite oferuje także możliwość dostosowania rozdzielczości i prędkości nagrywania do 120 klatek/s w celu uzyskania efektownego, niezwykle wyraźnego obrazu w zwolnionym tempie. Dzięki zastosowaniu 16-megapikselowej matrycy CMOS uzyskano najwyższą jakość filmów przy zachowaniu rozsądnej wielkości plików, co z kolei umożliwia łatwiejszą edycję i udostępnianie. Użytkownicy maja do wyboru wiele trybów wideo o następujących rozdzielczościach: 1080p przy 30 klatkach/s, 960p przy 48 klatkach/s, 720p przy 30/60 klatkach/s, 848 x 480 pikseli przy 120 klatkach/s. Dzięki funkcji automatycznej stabilizacji obrazu (DIR) oraz korekcji zniekształceń obiektywu (LDC), zarejestrowany materiał jest wyraźny niezależnie od tego w jakich warunkach został nagrany. Szerokokątny obiektyw Widevϋ zapewnia trzy tryby rejestrowania: szeroki, średni i wąski. Dzięki temu można rejestrować ujęcia z bliska, portrety oraz pejzaże. 

Garmin VIRB Elite

Garmin VIRB Elite

Łączność ANT+ i Wi-Fi

Pracą kamery można sterować zdalnie za pośrednictwem zgodnego urządzenia Garmin GPS (ANT+) lub smartfonu z zainstalowaną aplikacją VIRB™ (Wi-Fi). Łączność ANT+ pozwala również na bezprzewodowe połączenie kamery z opcjonalnymi czujnikami firmy Garmin, takimi jak czujnik tętna, czujnik prędkości, czy czujnik temperatury.

Więcej informacji na temat kamery VIRB Elite można znaleźć na stronie http://sites.garmin.com/virb/.

VIRB jest najnowszym produktem firmy Garmin z segmentu outdoor, który skupia się na rozwijaniu technologii i rozwiązań poprawiających jakość wypraw turystycznych. Niezależnie od tego, czy grasz w golfa, chodzisz po górach, polujesz czy jesteś entuzjastą geocachingu – urządzenia Garmin outdoor są doskonałym uzupełnieniem ekwipunku zarówno zaawansowanych jak i początkujących amatorów wypraw turystycznych. Więcej informacji o produktach Garmin z segmentu outdoor dostępnych na stronie http://www.garmin.com/pl-PL/explore/onthetrail.

Informacja prasowa marki Garmin

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn