Skarpety SmartWool na długi dystans

przez Administrator | Opublikowano 12 maja 2014 12:09

Podczas biegu skarpety są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia. Mogą doprowadzić do obtarć i w konsekwencji zadecydować o wycofaniu z trasy. I dlatego biegacze powinni nosić skarpety tylko najwyższej jakości. Takie, które wytrzymają wielogodzinne wybiegania i zawody, jak również zapewnią komfort zarówno w bardzo niskich temperaturach, jak i wilgotnych warunkach.

SmartWool PhD Running Socks

SmartWool PhD Running Socks

Patrick McGlade, biegacz długodystansowy, podczas biegu przez Amerykę zużył pięć par butów i… tylko jedną parę skarpetek Smartwool. Codziennie podczas 4 miesięcy pokonywał dystans maratonu. Jego celem było zebranie funduszy na dzieci dotknięte chorobą stawów oraz uświadomienie młodym ludziom jak ważna jest aktywność fizyczna. Swoją misję rozpoczął u wybrzeży Pacyfiku, a zakończył po przebiegnięciu 2500 mil na wschodnim wybrzeżu USA nad Atlantykiem.

McGlade, ambasador marki Smartwool, podkreśla wytrzymałość produkowanych z wełny merino skarpet. Firma Smartwool nie tylko dba o jakość użytych materiałów, ale także o wzornictwo. Co sezon pojawiają się nowe wzory oraz kolorystyka, a skarpety słyną z interesującego wyglądu. Kolejną zaletą jest idealne dopasowanie do stopy. Specjalnie dla biegaczy dedykowane są SmartWool PhD Running Socks: Light Mini, Ultra Light Mini, Ultra Light Micro (w wersjach również dla pań).

SmartWool PhD Running Socks

SmartWool PhD Running Socks

Są to doskonale amortyzowane skarpety do biegów na krótkich i długich dystansach. Poprzez świetnie dopasowane do stopy gwarantują komfort przez cały czas ich użytkowania. Dzięki technologii WOW strefy narażone na uderzenia, wstrząsy i ścieranie są znacznie zmniejszone. 4-stopniowy system dopasowania sprawia, że skarpeta doskonale „leży” na miejscu, poprzez aktywne wspieranie kostki, ścięgna Achillesa, górnej i dolnej strefy podbicia.

Specyfikacja:

• Technologia WOW™

• 4 Degree Fit System™

• Strefy wentylacji

• Znakomita termoregulacja i ochrona przed brzydkim zapachem

• Płaskie szwy na palcach

• Wysokość: mini lub micro

• W zależności od rodzaju wyprodukowane z różnych proporcji mieszanki wełny, nylonu i elastanu.

 Informacja prasowa firmy RavenOutdoor

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn