W kwietniu rusza Akademia Górska – edycja zimowa!

przez Administrator | Opublikowano 11 marca 2014 10:07

Rusza zimowa edycja Akademii Górskiej. Tym razem możecie spróbować zimowych aktywności pod okiem górskich autorytetów!

Pierwsza, letnia edycja Akademii cieszyła się wielkim zainteresowaniem – miejsca na warsztatach rozeszły się jak ciepłe bułeczki. W kwietniu odbędzie się edycja zimowa Akademii.

akademia-gorska-plakat-400x565

Ideą projektu jest promocja bezpieczeństwa w górach i świadomej turystyki, a celem –  organizacja praktycznych warsztatów z autorytetami z dziedziny górskiej: ratownikami TOPR i przewodnikami Polskiego Stowarzyszenia Przewodników Wysokogórskich. W Akademii może wziąć udział każdy interesujący się zimowymi aktywnościami górskimi, takimi jak turystyka, wspinaczka, narciarstwo wysokogórskie, freeride. Dodatkowo odbędą się warsztaty z zakresu bezpiecznego poruszania się zimą po górach, podstaw lawinoznawstwa, ratownictwa partnerskiego, aklimatyzacji, nawigacji, asekuracji, wspinaczki lodowej.

Na mocny początek Krzysztof Wielicki w towarzystwie międzynarodowego przewodnika wysokogórskiego PSPW, poprowadzi szkolenie „Wstęp do turystyki wysokogórskiej”. Odbędzie się ono w rejonie Kasprowego Wierchu.

Termin zimowej Akademii Górskiej: 12-13.04.2014

Miejsce: Tatry – rejon Kasprowego Wierchu, Hali Gąsienicowej.

Uczestnicy: miłośnicy sportów outdoorowych, turystyki i gór.

Szczegółowy program: www.akademia-gorska.pl

Zapisy: www.akademia-gorska.plzakładka „Zapisz się.

Organizator: Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim.
Partnerzy strategiczni: Salewa, Dynafit, PZU, Tatrzański Park Narodowy, Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich.
Partnerzy: TOPR, Polskie Koleje Górskie, Lawinowe ABC.

Akademia Górska

 Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn