Tierra – dla wspinaczy i nie tylko. Nowa marka na polskim rynku

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 27 sierpnia 2013 16:33

Tierra jest znana nie tylko z dostarczania odzieży wyprawowej podczas szwedzkich ekspedycji na Mount Everest i K2, jest również synonimem najwyższej jakości odzieży, przygotowanej zarówno w góry wysokie jak i na co dzień do miasta. Marka Tierra właśnie rozpoczyna sprzedaż swoich produktów  w Rosji, na Węgrzech, w Czechach i w Polsce.

Tierra_logo

Produkty tej marki są zaprojektowane na trudne warunki pogodowe i niskie temperatury. Tierra była jedną z pierwszych skandynawskich marek, które rozpoczęły pracę z firmą Gore, używając w swoich wyrobach najlepszych dostępnych membran.

Znaki szczególne produktów Tierra to: czyste cięcie, techniczny krój, wiele użytecznych rozwiązań. Marka skupia się raczej na funkcjach niż na modzie, dlatego niektóre detale, takie jak duże kieszenie, w pełni regulowany kaptur i dwustronne zamki z zabezpieczeniem, zawsze znajdują się w modelach tej firmy. Tierra nie lubi kompromisów, dlatego na etapie projektowania odzieży stara się korzystać z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, membran i nowinek technicznych.

Od września produkty marki Tierra będzie można znaleźć w trzech sklepach: Polar Sport Kraków, Alpin Sklep Warszawa i Skalnik Wrocław.

Tierra, kurtka Rockette Jacket

Tierra, kurtka Rockette Jacket

Kolekcja odzieży marki Tierra jest podzielona na cztery grupy produktowe, w zależności od celu użytkownika:

  • Acent – Z nartami, w uprzęży, z czekanem czy bez, głównym celem aktywności jest dotarcie na szczyt.
  • Descent – Można równie dobrze wejść lub wspiąć się, ale czy nie łatwiej jest po prostu wjechać na szczyt? Głównym celem aktywności jest to co cię czeka potem – jazda w dół.
  • Pulse – Odzież przeznaczona do aktywności mocno podnoszących tętno, takich jak: trail running, speed hiking, kolarstwo górskie, kajakarstwo górskie.
  • Life – Techniczna odzież zewnętrzna przeznaczona do aktywnego użycia, może być jednak z powodzeniem noszona na co dzień w biurze.
Tierra, kurtka Roc Blanche Jacket

Tierra, kurtka Roc Blanc Jacket

Więcej informacji na stronach:

http://www.tierra-products.com

http://facebook.com/tierraproducts

Informacja prasowa marki Tierra

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn