Relacja LIVE z The North Face Ultra-Trail du Mont-Blanc!

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 30 sierpnia 2013 14:13

Główny bieg imprezy The North Face Ultra-Trail du Mont-Blanc, czyli UTMB startuje dzisiaj o godz. 16:30. Zapraszamy do śledzenia relacji z imprezy „na żywo”.

UTMB 2012 (fot. The North Face®/ Alo Belluscio)

UTMB 2012 (fot. The North Face®/ Alo Belluscio)

Zawodnicy Ultra-Trail du Mont-Blanc zmierzą się z trasą o długości 168 km i 9600 m pozytywnego przewyższenia. Trasa prowadzi wokół masywu Mont Blanc przez terytorium Francji, Włoch i Szwajcarii. Jest to najstarszy bieg z cyklu, w tym roku odbędzie się jego 11. edycja. Maksymalny limit czasowy trasy to 46 godzin, a zwycięzca spodziewany jest po 20 godzinach i 30 minutach. Bieg wystartuje w piątek, o godz. 16:30 z Chamonix. W biegu startuje 36 Polaków, w tym m.in. Marcin Miotk – himalaista i taternik, prezes KW Warszawa.

Relacja ze startu UTMB zaczyna się o godz. 16:00. Kilka godzin później będzie już można podziwiać pierwszych na mecie biegu CCC :)

Zapraszamy na UTMB Live – zawody prosto spod Mont Blanc można śledzić TUTAJ

A listę startujących Polaków we wszystkich trzech biegach znajdziecie TUTAJ.

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn