Hoka One One prezentuje kolekcję na sezon jesień & zima 2017

przez Administrator | Opublikowano 06 października 2017 14:37

CHALLENGER ATR 3

CHALLENGER ATR 3

Najbardziej uniwersalny model w ofercie Hoka One One. Na poziomie konstrukcji bez zmian w stosunku do wersji z wiosny, za to dostępny w nowych wersjach kolorystycznych. Niniejszy but wyposażony jest w dość łagodny bieżnik, dzięki czemu sprawdzi się zarówno podczas łagodnych biegów górskich, na utwardzonych ścieżkach, jak i w warunkach miejskich. Profil Meta – Rocker wspomaga bieganie ze „ze śródstopia” i szybkie przetaczanie stopy, a tym samym, niezależnie od warunków podłoża, zapewnia optymalną dynamikę biegu. Wysoką amortyzacją zapewnia gruba podeszwa, stworzona na bazie pianki Eva.

Trzy wymienione powyżej modele są nie tylko najczęściej kupowanymi, ale i najpopularniejszymi oraz najbardziej cenionymi butami w ofercie Hoka One One. Producent ma w swojej ofercie jednak znacznie szersze portfolio ciekawych, stale rozwijanych modeli, m.in. trailowe Mafate Speed 2 oraz Stinson ATR 4 czy miejskie Bondi 5, Arahi, Vanquish 3. Do tego dochodzą niedawno wprowadzone do sprzedaży miejskie modele Hupana oraz Gaviota. 

HUPANA

HUPANA

Wizualnie odróżnia się od większości proponowanych przez Hokę modeli. Zastosowana nieco cieńsza podeszwa nie wpływa jednak na komfort użytkowania i amortyzację. Przeznaczony jest do biegania na równych powierzchniach asfaltowych. Świetnie sprawdzi się także podczas codziennego użytkowania. Dzięki pokrywającej but siateczce o wzmocnionej oddychalności stopa nie poci się nawet podczas kilkugodzinnej eksploatacji.

GAVIOTA

GAVIOTA

Hoka wychodzi naprzeciw biegaczom zmagającym się z błędnym układaniem stopy podczas poruszania się – Gaviota to but dla nich. Zastosowany w nim system HOKA J-Frame ™, zapewniający wsparcie i ochronę podczas prowadzenia stopy bez użycia sztywnych materiałów. Ponadto, mieszanka pianki EVA oraz gumy RMAT zwiększa amortyzację i nadaje butowi dużą wytrzymałość. Polecany zwłaszcza w warunkach miejskich.

Informacja prasowa marki Hoka One One

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn