Za nami Festiwal Biegowy z Krynicy-Zdroju

przez Administrator | Opublikowano 11 września 2017 16:10

Górscy i ultra biegacze zmierzyli się także z dużo krótszym, ale również wymagającym dystansem 34 kilometrów. Zawody te rozegrały się na ostatnim etapie Biegu 7 Dolin, na biegaczy czekało przewyższenie +1720/-1530. Bieg ukończyło 726 osób.

Zawody Zdroje Piwniczna Bieg 7 Dolin zwyciężył Bartłomiej Przedwojewski z czasem 02:33:46. Drugie miejsce zajął Dominik Grządziel z czasem 02:39:29, zaś trzecie Marcin Rzeszótko z czasem 02:40:04.

Wśród kobiet zwyciężyła Marta Kaźmierczak z czasem 03:25:04. Druga na podium stanęła Karolina Obstój z czasem 03:27:50, natomiast trzecia była Zuzanna Madaj z czasem 03:37:51.

Cechini Muszyna Runek Run – 17 km

Jeszcze krótszy bieg, odbywający się także na ostatnim etapie trasy Biegu 7 Dolin, ukończyło 455 zawodników. Najszybszy wśród nich był Krzysztof Bodurka, który z przewyższeniami +607/- 649 m zmierzył się w czasie 01:02:32. Drugie miejsce zajął Kenijczyk Edwin Cheruiyot z czasem 01:06:45. Trzeci był Tomasz Pociecha z czasem 01:08:33.

Wśród kobiet pierwsza metę przekroczyła Dominika Wiśniewska-Ulfik z czasem 01:13:39. Drugie miejsce zajęła Michalina Mendecka z czasem 01:17:49. Trzecia była Regina Kulka z czasem 01:18:12.

Wyniki ze wszystkich zawodów znajdują się TUTAJ.

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>