Nowości w kolekcji marki Deuter na lato 2018

przez Administrator | Opublikowano 26 czerwca 2017 18:33

Kolekcje można podzielić na dwie grupy: z systemem nośnym LITE, czyli małe plecaki do 20 litrów, gdzie perforowana, dwuwarstwowa siatka na plecach gwarantuje doskonałą oddychalność i wygodę oraz większe plecaki z nowym systemem nośnym LITE AIR o niskim profilu i niewielkiej wadze, w którym stabilne przeniesienie ciężaru zapewnia lekki, elastyczny stelaż DERLIN. Wysoka oddychalność systemu nośnego wspomagana jest perforowanymi pasami nośnymi. Liczne elementy dodatkowe oraz techniczne wykończenie sprawiają, że jest to grupa plecaków predysponowana do najbardziej wymagającej turystyki górskiej.

GIGA

Ten rok to również istotne zmiany w kolekcji plecaków miejskich. Modele z serii Giga i Gigant zostały zmienione pod względem wyglądu oraz konstrukcji. Nowatorską zmianą było wprowadzenie materiałów pozbawionych związków PFC (węglofluorów) mających negatywny wpływ na zdrowie i środowisko.

Wykończenia z parafiny użyte w tej kolekcji sprawia, że materiał jest bardziej miękki, elastyczny i nadaje delikatną melanżową teksturę. Plecaki te są od teraz nieco wyższe i posiadają cieńszy profil, co ostatecznie wpłynęło na większą wygodę podczas użytkowania. Dla zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności zastosowana asymetryczną kieszeń typu organizer w frontowej części plecaka, a jej wnętrze wykończono kolorowym materiałem. Ponadto od przyszłego roku model Giga, Gigant oraz Giga Bike będzie dostępny w wersji SL (Slim Line). Oznacza to, że plecak będzie posiadał krótsze plecy, a jego pasy nośne charakteryzować się będą odpowiednim wyprofilowaniem odpowiadającym anatomii kobiet.

XV

X- Venture to funkcjonalna, minimalistyczna w wyglądzie linia plecaków miejskich o sportowym stylu. Cechą wspólną jest system nośny AIRSTRIPES powleczony nową siatką 3D AIRMESH zapewniającą doskonałą oddychalność. W kolekcji tej znajdziemy trzy modele o podobnych pojemnościach, ale każdy z nich charakteryzować się będzie nieco innymi właściwościami.

Model XV1 to najbardziej sportowy model spośród dostępnych plecaków tej serii, który posiada dużą kieszeń zewnętrzną oraz szerokie otwarcie komory głównej. Kolejny model tej linii – XV2, to przede wszystkim doskonała organizacja wnętrza w którym zmieścimy wszystkie niezbędne akcesoria oraz dokumenty. XV3 to z kolei wersja z rolowanym topem pozwalająca na dowolne regulowanie wysokości głównej komory plecaka przy jednoczesnej ochronie przed deszczem. Wszystkie plecaki posiadają dodatkowe kieszenie na laptopy i tablety.

RACE

Najpopularniejsza seria plecaków rowerowych zyskała nowy, smukły i techniczny wizerunek. Dla zwiększenia różnorodności pomiędzy poszczególnymi produktami dokonano zmian w ich pojemnościach, dlatego też cała kolekcja będzie obejmować teraz łącznie cztery różne modele o wielkości 8, 10, 12 i 14 litrów.

Strony: 1 | 2 | 3

Tagi
Wyświetlam 2 komentarze
Dodaj swój komentarz
  1. Aleksandra napisał(a):

    Czy wiadomo kiedy dokładnie będzie dostępna ta kolekcja?

  2. Goodsport.pl napisał(a):

    Witam, tak wiadomo kolekcja deuter na rok 2018 będzie dostępna w sklepie http://www.goodsport.pl od marca 2018 :0

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn