Nowości i klasyki marki Rab – kurtki na deszcz i wiatr

przez Administrator | Opublikowano 27 czerwca 2017 16:09

Marka Rab prezentuje modele kurtek na najtrudniejsze warunki atmosferyczne: kurtka Latok Alpine, wykonana z materiału eVent® oraz modele Firewall Jacket i Downpour Jacket, wykonane z materiału PertexShield®+. Latok Alpine oraz Firewall są dostępne w kolekcji już od kilku sezonów i cieszą się uznaniem wśród miłośników marki Rab, Downpour to propozycja na obecny sezon. Kolejną propozycją jest seria Nucleus.

Latok Alpine Jacket

Wodoodporna, oddychająca i wytrzymała kurta z membraną eVent® dla odpowiedniej ochrony podczas wymagających warunków atmosferycznych. W razie wzmożonego wysiłku można się ochłodzić używające wentylacji Escape Astist™, która umożliwia wyjęcie rąk z kurtki bez zdejmowania jej. Odblaskowe obszycia zapewnia nam odpowiednią widoczność.
Cena: 1 629 PLN

 

 

Firewall jacket

Streczowa, wodoodporna kurtka wykonana z trzywarstwowego materiału Pertex Shield®+ do całorocznej aktywności outdoorowej. Posiada innowacyjny system wentylacji, który występuje również w modelu Latok Alpine. Daje możliwość wyjęcia rak bez zdejmowania kurtki.

Cena: 1 419 PLN

Downpour Jacket

Strony: 1 | 2

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn