Wygraj weekend w Annecy. Propozycja Salomona tylko dla Pań

przez Piotr Turkot | Opublikowano 10 maja 2017 12:30

Przypominamy, że od 21 kwietnia do 31 maja trwa kolejny konkurs Salomona. Tym razem coś tylko dla kobiet „Women outdoor” w sklepach Intersport.

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas, lubicie góry i wszystko co z nimi związane, jeśli chcecie wygrać wycieczkę do Annecy, zapraszamy do udziału w konkursie.

Aby wziąć w nim udział wystarczy załadować poprzez stronę konkursową www.intersport.pl/kampanie/pl-salomon-play-in-the-moment zdjęcia pokazującego twój ulubiony moment w trakcie górskiej wędrówki. Nie jest wymagane dokonanie zakupów żadnych produktów!

Nagrodą jest w całości opłacony wyjazd do Annecy w terminie 15-17 Września (samolot, wyżywienie, zakwaterowanie oraz liczne atrakcje) dla laureatki zdjęcia oraz jej przyjaciółki.

Akcja kierowana jest wyłącznie do kobiet powyżej 18 roku życia i potrwa do końca maja. Więcej na: www.intersport.pl/kampanie/pl-salomon-play-in-the-moment

Salomon z myślą o kobietach i ich wymaganiach stworzył kolekcję, która zapewnia pełen komfort i wszechstronność. Nowa kolekcja pozwoli czerpać jeszcze więcej radości z aktywności na łonie natury, tak jak najbardziej lubisz.

Z całego wachlarza naszych propozycji, które możecie znaleźć na www.intersport.pl/kampanie/pl-salomon-play-in-the-moment chcielibyśmy przedstawić buty Ellipse 2 GTX W.

Lekkie damskie buty turystyczne Ellipse 2 GTX W pomogą wam z łatwością pokonywać szlaki. Buty Ellipse, stworzone specjalnie dla kobiet, są nieprzemakalne i trwałe, dzięki czemu sprostają najtrudniejszym szlakom i pozwolą Ci cieszyć się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu.

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn