Urlop z hybrydowym tabletem

przez Administrator | Opublikowano 30 maja 2017 17:12

Nie możemy obiecać ci, że podczas wyjazdu wakacyjnego będzie świecić słońce. Możemy za to zapewnić, że każdy wypad pod namiot będzie udany.

Komputery przenośne są wszędzie. Laptopy i tablety na stałe wpisały się w krajobraz miejskich kawiarni czy środków komunikacji miejskiej, a my coraz częściej porzucamy biura na rzecz pracy zdalnej. Zmieniły się także nasze przyzwyczajenia – gazety papierowe zastępujemy cyfrowymi, a zamiast telewizji oglądamy filmy i seriale z internetu. Dopóki nasze życie toczy się między pracą a domem, możemy polegać na klasycznych laptopach. Ale kiedy wybieramy się na egzotyczny urlop, przestają nam wystarczać. W trakcie podróży do Kenii znacznie lepiej sprawdzą się lekkie i uniwersalne urządzenia, które zapewnią rozrywkę nawet wtedy, kiedy nie będziesz mieć dostępu do internetu.

Dopasuj się

Zamiast godzić się na jakiekolwiek kompromisy weź ze sobą taki sprzęt, który dostosuje się do twoich potrzeb. Komputery Lenovo z serii Yoga zrywają z klasyczną formą, wyposażono je w zawiasy 360°, które pozwolą odgiąć ekran jak tylko zechcesz. Yoga może przybrać jedną spośród czterech form: laptopa, podstawki, namiotu lub tabletu. Sprawdzi się zarówno jako narzędzie do pisania, oglądania filmów, grania czy rysowania. Jedyne ograniczenie? Twoja wyobraźnia.

Wybierz swoją drogę

Jeśli aktywnie spędzasz każdą chwilę i szukasz sprzętów, które będą towarzyszyć ci na każdym kroku i w każdej sytuacji, wybierz Yoga Book. Komputer zachwyca supersmukłą sylwetką i świetną baterią: przy wadze 690 gramów może pracować nawet do 15 godzin bez przerwy. Spośród konkurencji wyróżnia się przede wszystkim innowacyjnym panelem dotykowym, który może wyświetlić klawiaturę, bądź posłużyć jako wielki tablet. W zestawie otrzymasz także hybrydowy rysik z wymiennymi końcówkami: do obsługi komputera oraz robienia notatek na papierze. Rysowanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

Dla bardziej wymagających użytkowników stworzono komputery Yoga 910. Zastosowano w nich klasyczną, fizyczną klawiaturę, ale mają ogromnego asa w rękawie – ekran o rozdzielczości 4K, który rozciąga się niemal od krawędzi do krawędzi. To prawdziwa gratka dla miłośników filmów, zwłaszcza że w pełni naładowana bateria zapewni nawet 10 godzin pracy w rozdzielczości 4K. Przez całą drogę na wymarzony urlop możesz oglądać seriale z Netfliksa albo grać w ulubione gry.

Yoga 910 to także doskonały kompan każdego freelancera – dzięki Windowsowi 10 na pokładzie oraz porządnym podzespołom sprawdzi się jako przenośna stacja robocza. Albo narzędzie do prowadzenia wideoblogów, jeśli pracujesz na YouTubie.

W drodze, w pracy, zawsze przy tobie

Strony: 1 | 2

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn