Zapraszamy na XV Memoriał Bartka Olszańskiego (9-11 grudnia)

przez Administrator | Opublikowano 07 listopada 2016 12:46

W dniach 9-11 grudnia w Dolinie Białej Wody Kieżmarskiej, na ścianie masywu Jastrzębiej Turni, odbędzie się XV Memoriał Bartka Olszańskiego. Dzięki pomocy niezastąpionego Antona Suchego rejon wzbogacił się o kilka dodatkowych dróg. 

Memoriał Bartka Olszańskiego, logo

***

Termin nadsyłania zgłoszeń

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, wiek, przynależność klubową, miejscowość oraz potwierdzenie opłaty memoriałowej, prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową do 06 grudnia 2016 na mbo.drytool@gmail.com 
Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.

Jeżeli zawodnicy będą przyjeżdżać z osobami towarzyszącymi, prosimy o podanie w zgłoszeniu danych tych osób. Ze względu na logistykę zawodów ilość uczestników jest ograniczona, o wpisaniu na listę startową będzie decydować kolejność zgłoszenia. Gdyby ktoś rezygnował z udziału prosimy o przesłanie w tej sprawie maila.

Opłata startowa i zakwaterowanie

Opłata startowa dla zawodników wynosi: 20€ od zawodnika, 30€  od zawodnika z 1 osobą towarzyszącą. Noclegi oferuje schronisko Chata Przy Zielonym Stawie, płatne we własnym zakresie (14€ – nocleg we własnym śpiworze +  śniadanie).

Numer konta na które należy kierować wpłaty:

INGBPLPWPL 33 1050 1474 1000 0090 6622 6425
Marta Zwierżańska-Olszańska
os. Pardałówka 1/16
34-500 Zakopane

Opłata obejmuje: wpisowe, impreza integracyjna, gadżety memoriałowe.

Dla uczestników MBO i osób towarzyszących będą zarezerwowane miejsca w schronisku. Obiekt posiada ograniczoną ilość miejsc noclegowych na łóżkach, więc decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie do schroniska w piątek (09/12/2016).

Tylko osoby, które dokonają zgłoszenia do 06/12/2016 oraz dokonają opłaty startowej będą wpisane na listę startową; informacja o przyjęciu na Memoriał będzie wysyłana mailem na adres podany w zgłoszeniu.

Ubezpieczenie indywidualne: każdy uczestnik musi posiadać indywidualne ubezpieczenie górskie ważne na terenie Tatr Słowackich w czasie trwania Memoriału Bartka. Ubezpieczenie musi obejmować: koszty górskiej akcji ratunkowej bez użycia śmigłowca, koszty górskiej akcji ratunkowej z użyciem śmigłowca, koszty leczenia oraz koszty następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie Tatr Słowackich. Prosimy o zabranie ze sobą ważnej polisy w celu okazania jej przy rejestracji zawodnika. W przypadku braku polisy zawodnik nie będzie dopuszczony do startu. Przypominamy, że ubezpieczenie obowiązuje również osoby towarzyszące.

Uczestnicy XIV Memoriału Bartka Olszańskiego (fot. Damian Granowski)

Uczestnicy XIV Memoriału Bartka Olszańskiego (fot. Damian Granowski)

Program zawodów

9 grudnia, piątek

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn