Festiwal „Na Świat – Korony Ziemi” w Kopalnii Soli w Bochni

przez Administrator | Opublikowano 08 września 2016 9:52

Druga edycja bocheńskiego festiwalu podróżniczego „Na Świat” zaprasza do najstarszej kopalni soli w Polsce! W podziemiach zabytkowej, bocheńskiej kopalni, w komorze Ważyn – największym podziemnym pomieszczeniu w Europie, już 24 września spotkamy się z ludźmi, których pasją i życiem są podróże.

Podróże niebanalne, wyjątkowe, wielobarwne, ryzykowne i zapierające dech w piersi!

logo_1

Wraz z gośćmi festiwalu wdrapiemy się na szczyt Mount Everestu wraz z rodzinnym duetem Małgorzata Pierz&Daniel Mizera, posłuchamy jak zdobywa się Koronę Ziemi po którą chce sięgnąć Szczepan Brzeski i którą ma już dosłownie na wyciągnięcie dłoni. Na własne oczy zobaczymy co kryją najwyżej położone jeziora na świecie w których nurkuje Kamil Iwankiewicz – rekordzista świata, a główny gość festiwalu; Ewa Wachowicz wraz z Klaudią Cierniak-Kożuch, sprawi, że wszystkim zrobi się gorąco! A to za sprawą ich wulkanicznej korony ziemi, którą zdobywają wulkan po wulkanie…

slider3

Podczas festiwalu nie zabraknie bocheńskich podróżników – będą to „Perły w Koronie”. Eliza i Paweł Pyciak ze swoją szaloną, skuterową przygodą w Wietnamie oraz Bogusław Szymański i kajakowy spływ Kanionem Kolorado!

II Bocheński Festiwal Podróżniczy to pierwszy i jedyny podziemny festiwal o tematyce podróżniczej. Uczestnicy z całej Polski będą mogli połączyć możliwość zwiedzenia niepowtarzalnego miejsca jakim jest Kopalnia Soli w Bochni z udziałem w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie „Na Świat – Korony Ziemi”.

harmo

Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: www.naswiat.pl

Informacja organizatora

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn