Szczyrk zaprasza na Beskid Extreme Festiwal

przez Administrator | Opublikowano 10 sierpnia 2016 16:45

Już 13 sierpnia w Karczmie/Wiacie Hotelu Klimczok w Szczyrku odbędzie się trzecia edycja festiwalu BESKID EXTREME FESTIWAL.

beskid-extreme-festiwal-2016-plakat

Na amatorów narciarstwa, gór, podróży i sportów ekstremalnych czeka wiele niespodzianek. Goście festiwalowi i ich opowieści z najwyższej półki. Znany z ekranów telewizyjnych oraz Radia Zet – Tomek Michniewicz. Pierwszy Polak, który pokonał Wielki Szlak Himalajski – Bartek Malinowski. Robert Gondek – podróżnik, wspinacz, który zdobywa najwyższe szczyty Afryki. Jacek Ciszak, ekspert narciarski, który zabierze nas w nieznane podróże narciarskie oraz Michał Słowioczek i Maciej Błach również narciarsko zabiorą nas w podróż do Japonii, jakiej nie znacie.

W bloku techniczno-narciarskim rozpoczynającym festiwal czekają Was ciekawe prezentacje dotyczące techniki budowania stacji narciarskiej od zera. Mosty Katowice opowiedzą o projektowaniu ośrodków narciarskich, Tatralift (Słowacja) przedstawi temat kolei linowych, Spersnow – produkcję śniegu, Skidata – systemy dostępu, a szkoła narciarska BSA poprowadzi krótką prezentację na temat szkoleń narciarskich. Będzie również prezentacja na temat magazynowania śniegu.

Podczas BEF zobaczycie również prezentacje znakomitych polskich firm Nobile Skis (narty) oraz Viking (outdoor).

Podczas Konferencji prasowej i prezentacji powstającego ośrodka narciarskiego BESKID SPORT ARENA, która zostanie prowadzona przez ekspertów ze skionline.pl, pokażemy Wam postępy w pracach budowlanych na nowej stacji narciarskiej.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty podróżnicze z Ignacym, który przygotował wiele atrakcji dla dzieciaków. Będą liczne konkursy z cennymi nagrodami dla widzów festiwalu i After Party, czyli zabawa DJ-em w klimatach narciarskich.

Wszelkich informacji na temat festiwalu, programu oraz biletów można szukać na stronie www.beskidextremefestiwal.eu oraz na profilu FB.

Zapraszamy również do zapisywania się na wydarzenie.

Program (sobota, 13.08.2016)

Atrakcje dla dzieci (dzieci do 10 lat – wstęp wolny):
11.00 Warsztaty podróżnicze i animacje dla dzieci z Ignacym (11.00 -17.00)

Blok techniczno-narciarski:

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn