Kolekcja marki Columbia na sezon jesień-zima 2016

przez Administrator | Opublikowano 08 lipca 2016 13:02

W tym roku, Columbia wspięła się na wyżyny w zakresie wodoodpornej, oddychającej ochrony, wprowadzając do ubrań przeciwdeszczowych technologię OutDry Extreme. To był dopiero początek, gdyż w kolekcji Jesień’16, Columbia zamierza pójść jeszcze dalej w celu zapewnienia właścicielom ich ubrań ciepła i ochrony przed wilgocią, niezależnie od pogody.

OUTDRY EXTREME – KOLEKCJA ZIMOWA

W kolekcji Jesień’16 znajdują się kurtki przeciwdeszczowe, kurtki ocieplane, spodnie oraz rękawice, które zostały wyposażone w technologię OutDry Extreme, zawierającą między innymi wysokiej jakości puch, którego pełną wodoodporność uzyskano poprzez przeniesienie membrany na stronę zewnętrzną materiału i zastosowanie praktycznie bezszwowej konstrukcji.

Screen Shot 2016-07-08 at 12.56.04

Technologia ta była testowana na Wybrzeżu Północno-Zachodnim, jak również w innych zakątkach globu poprzez pracowników firmy (w tym Directors of Toughness), przez prowadzących psie zaprzęgi na Alasce oraz przez amerykańską reprezentację SKI Freestyle, trenującą w górach Chile.

MĘSKA OCIEPLANA KURTKA PUCHOWA OUTDRY EX DIAMOND

PLN: 1849,99

Ocieplana kurtka OutDry Ex Diamond Down została opracowana, skrojona oraz przetestowana przy współudziale narciarzy. Wyposażona w wodoodporną, wodoszczelną i w pełni oddychającą membranę oraz izolację gwarantowaną przez puch o wysokiej jakości (o sprężystości 800) kurtka jest w stanie zagwarantować ciepło i ochronę przed wilgocią, niezależenie od napotkanych warunków pogodowych.

OutDry Ex Diamond Down

OutDry Ex Diamond Down

 

DAMSKA OCIEPLANA KURTKA PUCHOWA OUTDRY EX DIAMOND

PLN: 1849,99

Wyposażona między innymi w wielokrotnie nagradzany system ochrony przeciw wilgoci OutDry Extreme, wysokiej gęstości puchowe wypełnienie (o sprężystości 800), system wentylacji pod pachami, regulowany fartuch śnieżny oraz wydłużony tył, ocieplana kurtka OutDry Ex Diamond Down jest najlepszym wyborem dla utrzymania ciepła i suchości nawet w najtrudniejszych warunkach.

Strony: 1 | 2 | 3 | 4

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn