Fjällräven: niech żyje koszula trekkingowa

przez Administrator | Opublikowano 20 lipca 2016 14:16

Koszula to najprawdopodobniej najbardziej niedoceniany element odzieży noszonej przez miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Jedynie kilka innych ubrań ma ten sam potencjał w zakresie wszechstronności i funkcjonalności, przy jednoczesnym zachowaniu pakownego formatu.

Collage_Fotor5

Koszulę można nosić jako warstwę podstawową, pośrednią, a nawet jako lekkie okrycie wierzchnie. Można pozostawić ją odpiętą lub zapiąć po szyję, w zależności od warunków pogodowych, dodatkowo można podwijać w niej rękawy. Marka Fjällräven oferuje koszule trekkingowe wyposażone w specjalistyczne funkcje, jak również do zwykłego użytkowania w terenie oraz takie do noszenia na co dzień. Wszystkie modele wykonane zostały z tkanin, które są w stanie wytrzymać intensywną eksploatację i wielokrotne pranie, a w dodatku są wyjątkowo wygodne w noszeniu. Poznaj detale, które sprawią, że pokochasz koszule trekkingowe i staną się one towarzyszem wszystkich wędrówek.

Collage_Fotor3

Wygodny krój

Koszule Fjällräven dostępne są w trzech różnych krojach:

  • Comfort fit o luźnym kroju
  • Regular fit o klasycznym kroju
  • Slim fit o bardziej dopasowanym kroju

Wzmocnione szwy

Koszule zostały zaprojektowane tak, aby były w stanie wytrzymać intensywne użytkowanie. Niektóre modele zostały opatrzone podwójnymi i potrójnymi szwami z boku i w kieszeniach. Na szwy jednej koszuli zużywa się ponad 160 metrów nici.

G-1000

Wiele modeli zostało uszytych z wytrzymałej tkaniny G-1000. Zapewnia ona ochronę przed wiatrem i deszczem oraz posiada właściwości oddychające, jak również chroni przed ukąszeniami owadów.

Wentylacja

Niektóre koszule trekkingowe opatrzone są otworami wentylacyjnymi z siateczkową tkaniną na karku oraz po bokach. Zapewniają one przyjemną cyrkulację powietrza, nie pozwalając na przedostanie się do wnętrza owadów. Inne modele posiadają otwory wentylacyjne pod pachami.

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn