Firma Crag Sport przedstawicielem marki Hydro Flask na polskim rynku

przez Administrator | Opublikowano 27 lipca 2016 16:34

Firma Crag Sport jest wyłącznym przedstawicielem marek takich jak Black Diamond, Gregory Packs, czy Ticket To The Moon w Polsce. Do grona tych marek dołączył ostatnio Hydro Flask.<--break->

Dlaczego właśnie Hydro Flask? Temperatura, smak i transport! Unikalna kombinacja tych trzech czynników sprawia, że Hydro Flask jest czymś więcej niż zwykłą butelką czy bidonem na wodę. I za każdym razem dostarcza nam oczekiwanego orzeźwienia! Korzystanie z Hydro Flask ma również aspekt ekologiczny, gdyż ograniczamy użytkowanie plastikowych butelek, a co za tym idzie, generujemy mniej śmieci.

hydro-flask-spring-16-examples-high-res

Temperature. Colder. Hotter. Longer. Happier.

W każdym produkcie marki Hydro Flask zastosowano technologię TempShield™, czyli izolowaną próżniowo podwójną ściankę, która chroni temperaturę napoju. Zimne napoje utrzymują swoją temperaturę nawet do 24h, a gorące do 6h. Ponadto producent zapewnia, że napoje nie zmienią swojej konsystencji, a ciepło/zimno naszego napoju nie będzie odczuwalne na zewnątrz produktu.

Taste. Pure and refreshing. Every time.

Każdy produkt Hydro Flask wykonany jest ze stali nierdzewnej 8/18. Zapewnia ona nie tylko trwałość wykonania, ale również chroni produkt przed zatrzymywaniem zapachów i smaków, dzięki czemu każdy napój będzie smakować tak jak powinien.

Hydro-Flask zastosowanie

Transport. Your trusted companion.

Technologia TempShield™ zapewnia produktom najniższą możliwą wagę i najcieńszy profil butelki izolacyjnej dostępnej na rynku. Zupełną nowością pośród systemów zamykania pojemników na napoje jest Hydro Flask Flex Cap. System ten łączy ze sobą wytrzymałość, elastyczność i wygodę. Jest bardzo szczelny, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o utratę temperatury napoju, a przy tym jest wygodny w transporcie.

Logo Hydro FLask na produktach zostało wykonane z antypoślizgowej farby i świetnie wpasowuje się w ogólny design produktów. Wykonanie produktów z najlepszej jakości stali nierdzewnej zapewnia im bardzo wysoką trwałość, dzięki czemu można zabrać je wszędzie!

Hydro Flask przeznaczone są nie tylko dla sportowców, chcących przechowywać tam napoje podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Ich różnorodność umożliwia wykorzystanie produktów do wielu innych celów, w tym przede wszystkim przechowywania jedzenia, kawy w transporcie, czy … piwa ;)

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn