Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie!

przez Administrator | Opublikowano 20 czerwca 2016 17:26

Czas letnich wypadów już trwa – są to czasem krótsze, a czasem dłuższe wyprawy, na pewno powinny być spełnieniem marzeń. Co jest Waszym celem?

W związku z wakacjami przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania dwie interesujące książki! Zanim jednak będzie o nagrodach najpierw zadanie konkursowe. Nie jest ono trudne:

Prosimy o napisanie krótkiego tekstu uzasadniającego wybór CELU Waszej outdoorowej, letniej eskapady. Krótko mówiąc, dlaczego zdecydowaliście się wybrać TO miejsce?

konkurs-ksiazki-cel-wakacyjny-2016

Odpowiedź na to zadanie konkursowe prosimy zamieszczać w komentarzu do konkursowego postu-zdjęcia na profilu Facebook Outdoor Magazynu. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu nagród, będzie również „polubienie” naszego facebookowego profilu. Najciekawsze odpowiedzi (po konsultacji z autorem) zamieścimy w portalu Outdoormagazyn.pl.

W konkursie rozlosujemy dwie nagrody główne, którymi będą ciekawe i jakże przydatne w kontekście wakacyjnych wojaży książki wydane przez Sklep Podróżnika: „Alpy Julijskie” t. 1 oraz „Sztuka minimalizmu w podróży”.

Dodatkowo rozlosujemy 5 nagród „pocieszenia”, jakimi będą chusty wielofunkcyjne z 13. Krakowskiego Festiwalu Górskiego.

Na Wasze wpisy i komentarze czekamy do 30 czerwca. Wyniki ogłosimy do 3 lipca.

Zapraszamy do zabawy!

***

alpy-julijskie-sklep-podroznika-t1

“Alpy Julijskie”, t. I, Janusz Poręba Piotr Nowicki
Wydawnictwo: Sklep Podróżnika

Wędrówka po Alpach Julijskich to wysokogórskie krajobrazy, jakich nie spotkamy w Karpatach czy górach Półwyspu Bałkańskiego, znajomo brzmiące nazwy oraz niezbyt różniąca się od naszej kultura ludowa. Przewodnik w dwóch tomach opisuje trasy we wszystkich grupach górskich Alp Julijskich, zawiera też wiele ciekawostek krajoznawczych i informacji praktycznych na temat tego słonecznego górskiego zakątka.

***

sztuka-minimalizmu-w-podrozy-sklep-podroznika

“Sztuka minimalizmu w podróży”, Mike Clelland

Wydawnictwo: Sklep Podróżnika

53 krótkie i celne rady, jak z ultralekkim bagażem wędrować i biwakować bezpiecznie, komfortowo, nie umierając przy tym z głodu. Lekturę książki uprzyjemniają humorystyczne ilustracje.

***

Chusta wielofunkcyjna z 13. Krakowskiego Festiwalu Górskiego:

kfg-polar-sport-chusta-2015

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn