Polska marka Lyo Food zaprasza na Arc’teryx Alpine Academy

przez Administrator | Opublikowano 08 czerwca 2016 18:02

Już trzeci raz z rzędu polski producent żywności liofilizowanej – marka Lyo Food – została zaproszona przez firmę Arc’teryx do udziału w Alpine Academy w Chamonix jako oficjalny partner wydarzenia. Alpine Academy odbędzie się w dniach od 16 do 19 czerwca.

Tak jak podczas poprzednich edycji Lyo Food będzie wyłącznym dostawcą żywności liofilizowanej podczas akademii.

Arc’teryx Alpine Academy w tym roku już po raz piąty (16-19 czerwca)

Naszym pierwszym zadaniem jest obstawienie trasy, którą przechodzić będą uczestnicy podczas tzw. CleanUp Day – czyli zbierania śmieci przez czołowych alpinistów i wspinaczy ze szlaków pod Mont Blanc – mówi Przemysław Skrzypek z marki Lyo Food. – Na przygotowanych przystankach uczestnicy będą mogli odpocząć, zjeść ciepły posiłek LYO i napić się bogatych w witaminy koktajli z naszych ekologicznych proszków, które nagrodzone zostały podczas zeszłorocznych targów OutDoor w Niemczech.

Lyofood_m

W kolejnych dniach marka dostarczy żywność dla wszystkich uczestników i przewodników podczas nocnych biwaków na lodowcu. Oprócz tego przez cały dzień prowadzone będą degustacje pod kolejką Aiguille du Midi.

LYOFOOD-cooking-with

W tym roku przygotowaliśmy kolejna atrakcję i podczas degustacji zaprosiliśmy do eksperymentów kulinarnych z użyciem naszych produktów kilku wspaniałych alpinistów, w tym Ines Papert – informuje Przemysław Skrzypek. – Będzie to więc wyjątkowa okazja żeby zobaczyć na żywo jak czterokrotna mistrzyni wspinaczki w lodzie bawi się w kuchni. Co więcej, efekty tej zabawy będzie można smakować. Piątkowy wieczór Akademii, jak co roku, w całości poświęcony jest wykładom i również tym razem prezentujemy nasz autorski wykład z serii FUEL YOUR ADVENTURE, czyli jak przygotować się na wyprawę od strony kulinarnej. Zamiast teorii, podzielimy się wiedzą praktyczną płynąca z naszych wieloletnich doświadczeń i doświadczeń czołowych alpinistów, którzy będą obecni podczas wykładu. Tak więc kolejna okazja na osobiste spotkanie i rozmowę z naszymi ambasadorami – zapowiada.

LYOFOOD-Fuel-Your-Adventure

12791025_992519160835709_8706401545490985224_n

Specjalnymi gośćmi wykładu będą: Ines Papert, Nina Caprez, Cédric Lachat, Mathieu Maynadier.

W tym roku Lyo Food nie kończy współpracy z marką Arc’teryx na Alpine Academy  – już miesiąc później na zaproszenie z siedziby głównej LYO jedzie do Squamish jako oficjalny partner Arc’teryx Climbing Academy.

źródło: Lyo Food

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn