Kup książkę „Niewidzialne granice” Kiliana Jorneta i wygraj atrakcyjne nagrody

przez Administrator | Opublikowano 11 maja 2016 14:22

Druga książka hiszpańskiego biegacza długodystansowego i skialpinisty Kiliana Jorneta już w sprzedaży! Z tej okazji Wydawnictwo SQN razem z prestiżowymi markami Salomon, Suunto i Lyo Food organizuje konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.  

Do wygrania zegarek GPS dla biegaczy z dodatkowymi funkcjami, najnowsze obuwie z linii Salomon S-Lab oraz pakiety liofilizowanej żywności.

grafika_kilian_oskar

Szczegóły na stronie internetowej www.wsqn.pl/niewidzialnegranice.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup książki Kiliana Jorneta „Niewidzialne granice” w księgarni internetowej LaBotiga.pl.

Z kodem rabatowym GRANICEKILIAN kup książkę za 29,93 zł (25% taniej od ceny okładkowej)!

Następnym krokiem jest wypełnienie formularza. W odpowiedzi zostanie przesłane proste pytanie konkursowe. Z nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybierze sześć najciekawszych. Do laureatów trafią atrakcyjne nagrody!

***

niewidzialne-granice_front_1000px

Jeśli nie marzymy, jesteśmy martwi

Druga książka wybitnego biegacza długodystansowego, skialpinisty i kolarza górskiego Kiliana Jorneta. W 2012 roku Jornet i jego wieloletni górski kompan Stephane Brosse przeprawiali się przez Masyw Mont Blanc. Przejście zakończyło się tragicznie. Śmierć Brosse’a odcisnęła piętno na życiu Kiliana: bezradny i dręczony wyrzutami sumienia postanowił poszukać ukojenia w tym, co kocha najbardziej – w górach. Porzucił wszystko i wszystkich, by w najodleglejszych szczytach Nepalu odnaleźć spokój.

Im więcej kilometrów, tym lepiej.

Niewiarygodne wspinaczki, niebezpieczne zejścia, wyzwania, ryzyko i śmiertelne zagrożenia. W trakcie tej wyprawy słowa, cisza i wspomnienia nabierają nowego sensu. Kilian Jornet w przejmujący i szczery sposób zachęca nas do wyruszenia w daleką podróż i pokonania niewidzialnych granic, które oddzielają smutek od szczęścia i życie od śmierci.

Fragmenty książki Kiliana Jorneta znajdują się TUTAJ.

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn