Hamaki turystyczne marki Ticket to the Moon

przez Piotr Turkot | Opublikowano 26 kwietnia 2016 8:00

Firma Crag Sport dystrybutor takich marek jak Black Diamond, Gregory Packs, High Sierra czy Rob1912 została wyłącznym przedstawicielem największego na Świecie producenta hamaków turystycznych marki Ticket to the Moon. Jak podkreślają właściciele firmy Michał Matrejek i Bartłomiej Klocek marka ta doskonale wpisuje się w obecny trend określany mianem slow tourism, czyli świadome pod względem ekologicznym i społecznym podróżowanie poza miejsca masowej turystyki.

ticket-to-he-moon-logo

Hamaki marki TTTM produkowane są na Bali od 1996 roku. Są lekkie, pakowna oraz niezwykle trwałe. Wykonane z nylonu spadochronowego, który jest elastyczny, oddychający, przyjazny w dotyku (OEKO-TEX® Standard 100) oraz odporny na pleśń. Hamaki są dostępne w 5 rozmiarach i tysiącach zestawień kolorystycznych – każdy hamak jest połączony z pokrowcem ułatwiającym pakowanie i podróżowanie.

Ticket To The Moon
Keep your feet off the ground

Firma Ticket To The Moon to oryginalny producent hamaków turystycznych. Firma posiada siedzibę główną na Bali i działa już od 1996 r. Ponieważ jesteśmy firmą etyczną, lubimy myśleć o sobie bardziej jako o rodzinie, niż jako o typowym biznesie: nie tylko tworzymy i rozwijamy innowacyjne, praktyczne produkty, lecz również promujemy alternatywny styl życia.
Jesteśmy wytwórcami produktów poprawiających samopoczucie marzycielom z całego świata!

Hamak TTTM

Hamak marki Ticket to the Moon

Produkty bezpieczne, wygodne i doskonałej jakości

Ponieważ jesteśmy oryginalnymi wynalazcami i producentem hamaka turystycznego, dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości produktów, posiadające liczne rozwiązania techniczne wymagane przez naszych użytkowników. Cała linia produktów TTTM, oparta na materiałach spadochronowych, jest wytwarzana ręcznie przez zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów w naszej własnej fabryce na Bali. Wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości nylonową tkaninę spadochronową, pozyskiwaną z lokalnych źródeł. Każdy z naszych produktów jest testowany w ekstremalnych warunkach oraz przechodzi w naszej fabryce surową procedurę kontrolną. A do tego na wszystkie produkty Ticket To The Moon udzielamy dziesięcioletniej gwarancji, obejmującej wszelkie defekty w materiale i wykonaniu.

Hamak Gildine marki Ticket to the Moon

Hamak Gildine marki Ticket to the Moon

Lekkie, pakowne i trwałe

Hamak obozowy TTTM jest dostarczany w indywidualnym pokrowcu. Hamak stanowi idealne rozwiązanie podróżnicze, które może służyć jako mobilne łóżko lub po prostu miejsce na krótką drzemkę lub chill-out. A do tego hamak może stać się świetnym placem zabaw…

Oryginalny zestaw mocujący TTTM składa się z nierdzewnych haków oraz linek żeglarskich, dzięki czemu jest najprostszym i najbezpieczniejszym systemem dostępnym na rynku. Kolejnym wygodnym sposobem zamocowania twojego hamaka jest zastosowanie wytrzymałych karabinków oraz przyjaznych dla drzew taśm (Tree-Friendly Straps).

ticket-to-the-moon-cragsportPrzez wiele lat firma TTTM wypracowała całą kolekcję hamaków oraz szereg akcesoriów hamakowych, takich jak płachta Tarp, moskitiera Mosquito Net 360°, a do tego szereg produktów lifestylowych, jak krzesło turystyczne Moon Chair, koc Beach Blanket, przenośne Pocket Frisbee, no i oczywiście nasze sławne torby Eco-Friendly Bags. Wysokiej jakości materiały oraz ręczne wykonanie czynią wszystkie produkty TTTM idealnymi do stosowania podczas eskapad, podróży oraz zastosowań codziennych.

Strony: 1 | 2

Tagi
Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz
  1. […] Za tymi wdzięcznymi produktami stoi pochodzącą z Indonezji, a dokładniej z Bali, marka Ticket to the Moon. Mieliśmy i wciąż mamy, okazję do zaznajomienia się z jednym z hamaków – oto […]

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn