Przed nami premiera książki „Niewidzialne granice” Kiliana Jorneta. Trwa przedsprzedaż

przez Administrator | Opublikowano 31 marca 2016 17:49

Z przyjemnością informujemy, że zbliża się premiera drugiej książki hiszpańskiego biegacza długodystansowego i skialpinisty Kiliana Jorneta. „Niewidzialne granice” trafią do sprzedaży już 13 kwietnia. Za jej wydanie w Polsce odpowiada Wydawnictwo SQN.

niewidzialne-granice_front_1000px

Punktem wyjścia dla nowej książki Kiliana Jorneta była śmierć jego przyjaciela i wieloletniego górskiego kompana – Stephane’a Brosse’a. Kilian po raz kolejny pokazuje, że mimo młodego wieku jest bardzo dojrzałym człowiekiem. Skazany na samotność zastanawia się nad sensem życia i stara się rozwiać wątpliwości targające jego sumieniem. Wspaniałe świadectwo człowieka, dla którego góry są niemalże wszystkim.

PRZEDSPRZEDAŻ:

Książkę można już zamawiać w księgarni internetowej wydawnictwa:

http://www.labotiga.pl/kilian-jornet-niewidzialne-granice

Z kodem rabatowym GRANICEKILIAN kup książkę za 29,93 zł (25% taniej od ceny okładkowej)!

Jeśli nie marzymy, jesteśmy martwi

Druga książka wybitnego biegacza długodystansowego, skialpinisty i kolarza górskiego Kiliana Jorneta. W 2012 roku Jornet i jego wieloletni górski kompan Stephane Brosse przeprawiali się przez Masyw Mont Blanc. Przejście zakończyło się tragicznie. Śmierć Brosse’a odcisnęła piętno na życiu Kiliana: bezradny i dręczony wyrzutami sumienia postanowił poszukać ukojenia w tym, co kocha najbardziej – w górach. Porzucił wszystko i wszystkich, by w najodleglejszych szczytach Nepalu odnaleźć spokój.

Im więcej kilometrów, tym lepiej.

Niewiarygodne wspinaczki, niebezpieczne zejścia, wyzwania, ryzyko i śmiertelne zagrożenia. W trakcie tej wyprawy słowa, cisza i wspomnienia nabierają nowego sensu. Kilian Jornet w przejmujący i szczery sposób zachęca nas do wyruszenia w daleką podróż i pokonania niewidzialnych granic, które oddzielają smutek od szczęścia i życie od śmierci.

***

Szczera, intymna opowieść o lęku i odwadze, o bólu i ekstatycznym szczęściu, o cienkiej jak nitka granicy w obliczu podejmowania właściwej bądź fatalnej w skutkach decyzji. Nieustanne dywagowanie nad istotą wolności i zniewolenia.

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn