Nowa kolekcja Mountain Athletics marki The North Face

przez Administrator | Opublikowano 03 marca 2016 15:14

Niezależnie od tego czy jest to bieg na dystansie ultra, zjazd ze szczytów Alp, czy poprowadzenie nowej drogi na skalnej ścianie, osiągnięcie każdego celu wymaga odpowiedniego przygotowania. Dzięki nowej kolekcji Mountain Athletics, The North Face może towarzyszyć sportowcom od samego początku ich drogi na szczyt.

Wraz z nadejściem wiosny The North Face prezentuje Mountain Athletics – kolekcję przeznaczoną do codziennych treningów na siłowni, które przygotują do osiągania sportowych celów w górach. Produkty te zostały wykonane przy zastosowaniu zaawansowanych technologii oraz materiałów i zaprojektowane tak, by sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników.

2016A 137

W życiu chodzi o eksplorację i o przygodę. O podróżowanie i odkrywanie świata. O poszukiwanie nowych doświadczeń i stawianie przed sobą kolejnych wyzwań. Moją drogą do realizacji tych celów jest wspinaczka. To dla mnie bardzo ekscytujący moment. W końcu mogę opowiedzieć całą historię, od momentu, gdy w mojej głowi rodzi się pomysł na kolejną wyprawę, poprzez przygotowania i treningi, aż do chwili, gdy stanę na kolejnym szczycie – powiedział James Pearson w czasie oficjalnej premiery Mountain Athletics w Londynie.

08012016-JAN_2110

Podstawę kolekcji stanowią koszulka i spodenki The North Face Kilowatt. Wykonane przy użyciu innowacyjnej tkaniny FlashDry-XD™ doskonale odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała i pomagają regulować jego temperaturę w czasie intensywnego wysiłku fizycznego na siłowni. Wysoki stopień elastyczności materiału gwarantuje wygodę i swobodę ruchów, a bezszwowe wykończenie oraz płaskie szwy zmniejszają ryzyko otarć skóry.

The North Face, koszulka Kilowatt

The North Face, koszulka Kilowatt

The North Face, Kilowatt Short

The North Face, Kilowatt Short

Ciepło w drodze do i z siłowni podczas chłodniejszych dni zapewni wodoodporna i wiatroszczelna kurtka The North Face Kilowatt. Dzięki wzmocnieniom w miejscach podatnych na przetarcia wytrzyma ciężar sprzętu zabieranego na ćwiczenia, a miękki materiał na rękawach i mankietach pozwoli na pełną swobodę ruchów. Boczne kieszenie na suwaki zmieszczą wszystkie potrzebne akcesoria.

The North Face, Kilowatt Jacket

The North Face, Kilowatt Jacket

Uzupełnieniem zestawu są buty The North Face Litewave Ampere. Zgrzewane wzmocnienia z TPU w okolicach pięty, palców i śródstopia zapewniają znakomite wsparcie i ochronę stopy. O stabilność pięty dba technologia CRADLE™ oraz formowana kompresyjnie wkładka EVA, natomiast podeszwa UltrATAC™ i wkładka z TPU zwiększają dynamikę biegu.

The North Face, buty Litewave Ampere

The North Face, buty Litewave Ampere

Wraz z kolekcją odzieży i obuwia, The North Face wprowadza również aplikację Mountain Athletics. Pozwoli ona na ułożenie treningu dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, a ćwiczenia prezentowane przez sportowców w formie krótkich nagrań wideo pokażą krok po kroku jak należy je wykonywać i jakich błędów unikać.

Dzięki aplikacji będzie można również podzielić się wyznaczonymi celami i osiągnięciami z pozostałymi użytkownikami.

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn