IV Dni Lawinowo-Skiturowe już niebawem

przez Administrator | Opublikowano 31 marca 2016 13:47

Przypominamy, że już 9 kwietnia ruszają IV Dni Lawinowo-Skiturowe. Podczas dwóch dni można będzie skorzystać z darmowych szkoleń: lawinowych, skiturowych, turystyki zimowej, nawigacji i pierwszej pomocy w górach.

dni-lawinowo-skiturowe-2016-plakat

W dniach 9-10 kwietnia czekać na Was będą: stacje szkoleniowe, spotkania, wycieczki, testy zimowego sprzętu górskiego, ciekawe wykłady i symulacja lawinowej akcji ratunkowej. Dla uczestników przygotowaliśmy wiele niespodzianek, profesjonalną kadra instruktorów – gotową odpowiedzieć na każde pytanie, a dodatkowo zabawę w znakomitym towarzystwie. Ci, do których szczęście szczególnie się uśmiechnie, mają szansę na wygranie cennych nagród ufundowanych przez licznych sponsorów.

Nie zabraknie poczęstunków, no i niezapomnianej atmosfery! Nie może zabraknąć i Was – do zobaczenia. Udział w imprezie jak co roku – bezpłatny!

Góry zimą oferują fantastyczne możliwości spędzania czasu, warto umieć bezpiecznie korzystać z ich uroków.

Zapraszamy do Doliny Pięciu Stawów!

Organizatorzy
5+Szkoła Górska
Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn