Najlepsze produkty outdoorowe na sezon 2016/17, czyli ISPO AWARD GOLD WINNER

przez Administrator | Opublikowano 11 lutego 2016 16:14

Niekiedy dziwne i zaskakujące, często przełomowe, z pewnością wyjątkowe – tak można opisać produkty na sezon jesień-zima 2016/17, nagrodzone ISPO AWARD GOLD WINNER w kategorii OUTDOOR. Nagrody przyznano na minionych targach ISPO w Monachium. Przedstawiamy laureatów.

MUNKEES

FIXNZIP

874_Munkees

Urządzenie FixnZip® z łatwością wymienia uszkodzone lub brakujące ząbki suwaków błyskawicznych. Jest w stanie naprawić suwaki, które „rozchodzą się” po zasunięciu, a do tego urządzenie jest kompatybilne z wieloma rozmiarami suwaków. Urządzenie jest skuteczne w przypadku suwaków ze zwojów nylonowych oraz suwaków o plastykowych i metalowych ząbkach. Naprawiać można zarówno suwaki rozpinane na spodzie oraz suwaki o spojonym zakończeniu. FixnZip® może być stosowany do naprawy odzieży, namiotów, plecaków, śpiworów, pianek, plandek do łodzi oraz odzieży roboczej, plandek samochodów terenowych, torebek, worków transportowych, etc.

SALOMON

S-LAB PEAK 20

229_Salomon

Wyjątkowy plecak S-LAB Peak 20 został wyposażony w elastyczny system regulacyjny, który gwarantuje stabilność niezbędną podczas biegów trailowych. Wysoce techniczna konstrukcja pozwala na podniesienie środka ciężkości oraz kompresowanie plecaka. Równomierne rozłożenie pakunku pozwala na dobre wyważenie. Do tego możliwość podpięcia hydro systemu (butelka lub bukłak) oraz wiele opcji dopinania akcesoriów na zewnątrz. Ten plecak gwarantuje niezrównaną swobodę ruchu podczas szybkiego przemieszczania się po górach na lekko.

WRIGHTSOCK

DOUBLE-LAYER HIKING SOCK

442_Wrightsock

Strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn