„Trening uzupełniający dla wspinaczy i nie tylko” – pozycja jakiej nie było

przez Administrator | Opublikowano 09 grudnia 2015 16:33

Ukazał się podręcznik „Trening uzupełniający dla wspinaczy i nie tylko”, przygotowany przez Beatę i Łukasza Kaczmarków – oficjalnych opiekunów Kadry Narodowej we Wspinaczce. To pierwsza tego typu pozycja przeznaczona dla wspinaczy na polskim rynku.

Trening uzupełniający dla wspinaczy i nie tylko

Podręcznik jest efektem wspólnej pracy autorów i Adama Pustelnika, jednego z najlepszych polskich wspinaczy. Łączy ogromną wiedzę dotyczącą zapobiegania i leczenia kontuzji wspinaczkowych autorów z doświadczeniem Adama. W książce zamieszono ponad 160 świetnie zilustrowanych ćwiczeń zawartych w 60 gotowych zestawach.

Adam Pustelnik prezentuje jedno z ćwiczeń zapreentowanych w książce

– Trening uzupełniający dla wspinaczy i nie tylko to nasze trzecie dziecko, najmłodsze i niepłaczące. – mówią autorzy Beata i Łukasz Kaczmarkowie – Wypuszczamy je w świat przekonani, że doskonale sobie poradzi. W pracę nad tą książką włożyliśmy bardzo dużo energii i serca. Liczymy, że zmieni sposób myślenia o treningu oraz praktycznie go uzupełni.

Podręcznik, który miał swoją premierę na 13. KFG jest dostępny w księgarni wspinanie.pl.

źródło: wspinanie.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn