Przed nami Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival

przez Administrator | Opublikowano 23 grudnia 2015 12:33

19 i 20 lutego 2016 – najwyższy czas zaznaczyć te dni w kalendarzu, gdyż właśnie wtedy odbędzie się najbardziej widowiskowa impreza sportowa sezonu zimowego! Na wielkiej skoczni, zbudowanej w sercu najpopularniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce, rozegrane zostaną zawody Big Air, w których wezmą udział narciarze, snowboardziści i specjaliści od ewolucji na rowerach!

WSF_OST

Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival otwiera nowy rozdział w historii wydarzenia, które na polskich stokach obecne jest już od 12 lat. Chodzi oczywiście o Polish Freeskiing Open, czyli otwarte Mistrzostwa Polski we Freeskiingu i największe międzynarodowe zawody tego typu w Europie Środkowo – Wschodniej.

Relacja video z PFO 2015:

W 2016 roku na najeździe, obok zawodników z europejskiej czołówki narciarskiego freestyle’u, staną także snowboardziści i specjaliści od rowerowego dirtjumpingu. Zmierzą się oni we wspólnej dla tych trzech sportów konkurencji Big Air. Tuż obok potężnej skoczni stanie też railpark, w którym rozegrane zostanie jam session dla zawodników na jednej i dwóch deskach. O dobry muzyczny klimat w czasie dwóch, intensywnych dni zadba tradycyjnie skład dj-ski Red Bull.

WSF_Bike_(PFO2011)

WSF_(PFO2015_snowpark)

WSF_(PFO2015_BigAir)

Więcej informacji i otwarcie rejestracji dla zawodników 13 stycznia.

Partner główny: Kotelnica Białczańska

Partnerzy: Thule, Head, The North Face, Armada Skis

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn