Salewa Store Zakopane zaprasza na wieczór górski – Get Vertical Evening

przez Administrator | Opublikowano 27 listopada 2015 12:48

Ujemne temperatury na stałe zawitały już do Zakopanego, a pod koniec tygodnia znowu ma sypnąć śniegiem… Jednym słowem, sezon zimowy powoli się rozkręca. Z tej okazji zapraszamy do Włoch, w przenośni i dosłownie!

salewa-get-vertical-evening

Już w najbliższą sobotę, 28 listopada, sklep SALEWA Zakopane zaprasza na wyjątkowy górski wieczór: z pomocą przysmaków prosto od Trentino oraz naszych gości specjalnych – Łukasza Dudka i Jacka Matuszka/Alpine Wall Tour – przeniesiemy Was w alpejski świat północnych Włoch. Dla tych, którym dopisze szczęście, podróż nie skończy się po wyjściu ze sklepu – w loterii wieczoru do wygrania będzie bowiem weekend dla dwóch osób w San Martino di Castrozza oraz skipassy ufundowane przez ośrodek narciarski Alta Badia.

Nic prostszego: zajrzyj na Krupówki 36 w sobotę, 28 listopada między 15:00 a 18:00, spróbuj włoskich specjałów i zagraj w grę online SALEWA get vertical, a otrzymasz specjalną zniżkę na zakupy w sklepie i szansę na zgarnięcie jednej z nagród głównych!

Czekamy na Ciebie!

Data: Sobota, 28 listopada br.
Miejsce: SALEWA Store Zakopane, Krupówki 36
Start: 15:00
Losowanie nagród: ok. 18:30

Strona wydarzenia: facebook.com/SalewaMountainShopZakopane

Informacja prasowa Salewy

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn