Ruszył międzynarodowy konkurs Get Vertical marki Salewa

przez Administrator | Opublikowano 16 listopada 2015 12:09

2 listopada wystartowała zimowa odsłona konkursu Salewa Get Vertical, w której główną nagrodą są górskie przygody w Alta Badia, Grindelwald i San Martino di Castrozza. Marzą Ci się wysokie szczyty? Potrzebujesz świeżej perspektywy? A może chcesz sprawdzić, na Cię stać w trudnych warunkach pogodowych i poczuć poełnię górskiego żywiołu? Wejdź na stronę getvertical.salewa.com i spełnij swoje marzenie.

get-vertical-konkurs

Obecnie codzienność definiowana jest głównie przez miasto i styl życia, jaki ono narzuca. Tempo rośnie stopniowo z każdym dniem, również i nas zmuszając do przyspieszenia kroku. Spotkania, terminy, ramy czasowe. Na tym tle, dla wielu z nas góry stały się miejscem sportowych wyzwań; przestrzenią, przez którą możemy kroczyć własną drogą i ponownie odnaleźć to, co dla nas najważniejsze. Jako ekspert w dziedzinie sportów górskich, SALEWA pragnie inspirować ludzi na całym świecie do odkrywania i doświadczania gór w całej ich okazałości.

Maurizio Priano, dyrektor ds. marketingu w SALEWA:

Tej zimy marka daje szansę wszystkim pasjonatom pionowego świata na zimową przygodę życia! Pragniemy, by coraz więcej ludzi czerpało radość z przebywania w górach.  Właśnie ten cel przyświecał nam podczas tworzenia pierwszej wiosenno-letniej odsłony konkursu getvertical. Reakcja, z jaką się spotkaliśmy, przerosła nasze oczekiwania: akcja przyciągnęła tysiące ludzi, zarówno doświadczonych profesjonalistów jak i początkujących. W rezultacie zabraliśmy w góry ponad 100 osób. Teraz przyszła pora na zimową edycję get vertical – zimno i śnieg sprawią, że przygoda będzie bardziej wymagająca, ale też bardziej satysfakcjonująca.

Nie ma nic prostszego: wejdź na stronę getvertical.salewa.com, zarejestruj się i weź udział w grze online. Uczestnicy obozów zostaną wybrani i podzieleni na podstawie deklarowanego poziomu zaawansowania oraz własnych preferencji co do trzech lokalizacji partnerskich. SALEWA towarzyszyć będzie zwycięzcom w odkrywaniu magii rakiet śnieżnych w Alta Badia i ski touringu w Grindelwald oraz emocji, jakich dostarcza ski-alpinizm w San Martino di Castrozza.

Ekscytująca przygoda obejmować będzie również noc pod gwiazdami w obozie powyżej 2000 metrów n.p.m. oraz szkolenie w zakresie bezpieczeństwa w górach prowadzone przez profesjonalnych przewodników górskich. We wszystkim udział w wezmą także sportowcy SALEWA: światowej sławy alpinista Roger Schäli oraz mistrzowie freeride’u – Bjorn Heregger i Arnaud Cottet.

Międzynarodowy konkurs get vertical ruszył 2 listopada i potrwa do 13  grudnia 2015. Poza uczestnictwem w jednym z wyjazdów do wygrania jest również ponad 250 innych nagród, a wśród nich zaproszenia na jazdy testowe BMW, odzież SALEWA z technologią Polartec®, produkty Manfrotto czy zaproszenia na warsztaty fotograficzne!

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie getvertical.salewa.com, wszelkich informacji udziela również SALEWA Polska.

Informacja prasowa marki Salewa

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn