Polish Annapurna IV Expedition 2015 – wyprawa zakończona

przez Administrator | Opublikowano 16 listopada 2015 12:37

Ze względu na warunki w górach postanowiliśmy oficjalnie zakończyć naszą wyprawę. Jakakolwiek działalność górska na południowej ścianie Annapurna IV wiązałaby się z niewytłumaczalnym zagrożeniem, którego chcielibyśmy uniknąć. Góry w tym sezonie dały nam zbyt wiele „obrywowych” ostrzeżeń by zaryzykować.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz projekt i trzymali kciuki za jego powodzenie. Każdy, kto podąża swoja drogą w górach, wodzie czy tez w powietrzu wie, że niekiedy wyrasta przed nami przysłowiowa ściana, której w tej właśnie chwili nie dajemy rady. Ale to przecież dzięki nim stajemy się mocniejsi, chcemy być jeszcze lepsi. Niebawem dowiecie się o kolejnych naszych projektach, ponieważ droga, która sobie obraliśmy może jest i wyboista ale też najwspanialsza na świecie.

Wymarzony cel

Wierzymy że nadal będziecie z nami. Spotkamy się na zapowiedzianej przed wyprawą imprezie integracyjnej (początek 2016 roku). W ciągu dwóch tygodni prześlemy na wskazane w przelewach adresy e-mail wszelkie informacje o spotkaniu. Dla wszystkich pozostałych również mamy zaproszenie. O szczegółach napiszemy niebawem.

Przygotowaliśmy dla Was w bazie mobilnie krótki nastrojowy clip (do obejrzenia TUTAJ), do zobaczenia wkrótce!

Trzymajcie się ciepło

Marcin Yeti Tomaszewski – spisujący relacje z wyprawy
Janusz Gołąb
Michał Król

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn