Marmot Złotym Sponsorem 13. Krakowskiego Festiwalu Górskiego

przez Administrator | Opublikowano 27 listopada 2015 12:35

Wielkimi krokami zbliża się XIII edycja jednego z najważniejszych wydarzeń dedykowanych pasjonatom gór – Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Tegoroczna odsłona odbędzie się w dniach 4-6 grudnia na obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego. Złotym Sponsorem wydarzenia jest Marmot – ogólnoświatowy potentat w produkcji odzieży i akcesoriów dla miłośników sektora outdoor.

kfg-2015-marmot-zloty-sponsor

Swoich fanów Marmot zaprasza na oficjalne stoisko, które znajdzie się w części kiermaszowej, tuż na początku korytarza. Oprócz produktów z najnowszej kolekcji, fani marki będą mogli nabyć w mocno zaniżonych cenach (nawet do 50%) produkty ze starszych serii. Nie zabraknie konkursów, m.in. znanego z wcześniejszych edycji Festiwalu – „Szmata za szmatę”. Warto wspomnieć, iż gościem specjalnym na stoisku Marmota będzie himalaista Piotr Pustelnik.

Krakowski Festiwal Górski nieprzypadkowo zasłużył na swoją renomę – w czasie 12 wcześniejszych edycji przewinęło się przez niego wielu wybitnych himalaistów i podróżników, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Licznie zgromadzonej publiczności zaproszeni goście prezentowali swoje dokonania, jak również przedstawiali plany przyszłych wypraw. Spotkaniom z podróżnikami każdorazowo towarzyszyły liczne pokazy filmów, warsztaty, prelekcje, wystawy i konkursy. Nie brakowało również kiermaszu odzieży, butów i sprzętu najlepszych producentów.

Nie inaczej będzie w tym roku. Wystarczy wspomnieć nazwiska tegorocznych gości. Na scenie wystąpią m.in. światowej sławy, wybitny himalaista i autor wielu książek – Brytyjczyk Sir Chris Bonington, niezwykle utalentowana wspinaczka młodego pokolenia – Brytyjka Hazel Findlay, czy słoweński alpinista i wspinacz lodowy – Klemen Premrl. A to dopiero początek długiej listy osobowości świata gór, jakie zagoszczą na Festiwalu.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.kfg.pl.

Informacja prasowa Raven Outdoor

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn