Gwiazdkowe prezenty dla aktywnych

przez Administrator | Opublikowano 30 listopada 2015 15:39

Święta za pasem. To dobry czas, by rozejrzeć się za gwiazdkowymi prezentami. Gotowe pomysły doskonale sprawdzają się w gorączkowym okresie przedświątecznych poszukiwań idealnej niespodzianki. Co wybrać dla aktywnej osoby, która uwielbia podróżować? Oto kilka propozycji dla niej i dla niego.

Modnie i praktycznie

Plecaka Fjällräven Kånken nie trzeba przedstawiać. Ten kultowy szwedzki towarzysz podróży od dłuższego czasu jest już w Polsce. To doskonały pomysł na prezent dla osoby, która interesuje się modą i podróżami, ale również lubi praktyczne rozwiązania. Prosty design, ogromny wybór modeli i kolorów pozwala dostosować odpowiedni rodzaj dla niej i dla niego. Szukasz prezentu dla amatora fotografii? Do plecaka dołącz wkładkę foto, dzięki której każdy fotograf będzie mógł utrzymać porządek i bez problemu podróżować z większą ilością sprzętu.

F23565-539_0

F23502-550_1

Dostępne na: www.hunt-fish.eu

Cena od: 279 zł

Portfel dla podróżnika

Portfel podróżny pozwala utrzymać w porządku niezbędne podczas podróży dokumenty. Fjällräven Travel Wallet zamykany na zamek błyskawiczny umożliwia łatwy dostęp do paszportu, kart płatniczych, karty pokładowej lub długopisu. Detale ze skóry dodają klasycznego wyglądu, a praktyczny rozkład kieszeni doceni każdy podróżnik. Dodatkowym atutem jest nieprzemakalna tkanina G-1000, która ochroni dokumenty podczas zmiennych warunków pogodowych.

F24219-160_3

F24219-620_3

Dostępne na: www.hunt-fish.eu

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn