Ruszyły zapisy na WinterCamp 2016

przez Administrator | Opublikowano 09 października 2015 17:54

W dniach od 11 do 14 lutego na Turbaczu odbędzie się 7. edycja biwaku szkoleniowego WinterCamp. Zapisy już trwają!

wintercamp

Kolejny WinterCamp będzie… wyjątkowy! Każda edycja jest inna, ale najważniejsze, że każda kolejna jest po prostu lepsza, ponieważ stale się uczmy, wyciągamy wnioski i wdrażamy nasze doświadczenia. Staramy się wzbogacać Biwak o nowe elementy programowe i wydarzenia oraz zapraszamy nowych, ciekawych prelegentów. W ciągu najbliższych miesięcy, sukcesywnie podawać będziemy Wam informacje o naszych tegorocznych planach, gościach specjalnych i wydarzeniach – sprawdzajcie stronę www oraz na profil facebook’owy.

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona (max 120). Zachęcamy wszystkich do szybkiego wysyłania zgłoszeń, tym bardziej, że dla najszybszych przygotowaliśmy specjalną, niższą cenę – 389 zł, która obowiązuje – w przypadku dokonania zgłoszenia – do dnia 31 października 2015 r.

WinterCamp 2014 (fot. WinterCamp)

WinterCamp 2014 (fot. WinterCamp)

wintercamp7

wintercamp5

Wintercamp_2012_7

UWAGA: Po raz pierwszy w historii Biwaku, otwieramy furtkę dla osób, które BYŁY JUŻ UCZESTNIKAMI WinterCampu, a dokładnie dla wszystkich tych, którzy uczestniczyli w Biwaku (za wyjątkiem ostatnich 2 edycji – a więc 2015 lub 2014). Pula tych miejsc z oczywistych względów jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego aplikowania.

Zachęcamy do zapoznania się z programem, regulaminem i prosimy o realną ocenę własnego przygotowania i możliwości przed zgłoszeniem udziału. Przypominamy, że poza szkoleniami, zajęciami i prelekcjami, WinterCamp to przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania i poznania ciekawych ludzi, dobra zabawa i przygoda, której na pewno nie zapomnicie!

Więcej informacji o biwaku oraz zapisy na stronie: wintercamp.org.pl.

wintercamp12

Program WinterCamp 2016

CZWARTEK, 11 lutego 2016 r.

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn