Prośba o wsparcie projektu Annapurna IV – trwa zbiórka na profilu Polak Potrafi!

przez Administrator | Opublikowano 11 września 2015 12:37

W październiku wyrusza z Polski wyprawa, której celem jest dziewiczy, południowo-zachodni filar Annapurny IV (7525 m). Zespół tworzą: Janusz Gołąb, Marcin Tomaszewski i Michał Król. Jednak by wyprawa doszła do skutku, trzeba zebrać nieco ponad 53 tys.

Zrzut ekranu 2015-09-11 (godz. 12.35.12)

Zrzut ekranu 2015-09-11 (godz. 12.34.29)

Janusz, Marcin i Michał zwracają się z gorącą prośbą:

Termin wylotu zbliża się wielkimi krokami! Gdy tydzień temu zajrzeliśmy do naszej wyprawowej skarbonki okazało się, że brakuje nam 53.223,00 PLN do zamknięcia budżetu. Jak to ujął Janusz Gołąb: „W granicach budżetu AIV kosztowała mnie wyprawa na K2!”. To najlepszy dowód na to, że warto się sprężyć i zrobić wszystko, by w połowie października stanąć pod nieprawdopodobnie piękną ścianą Annapurny IV.

Nie uda nam się to bez Waszej pomocy, dlatego założyliśmy profil na portalu Polak Potrafi. Zwracamy się z gorącą prośbą o Wasze wsparcie. Przyłączcie się do naszego projektu i bądźcie z nami do samego szczytu! Do uzbierania powyższej kwoty mamy równe 35 dni. Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. W zamian za Wasze wsparcie przygotowaliśmy wiele ciekawych nagród :) Zajrzyjcie na nasz profil Polak Potrafi.

***
O szczegółach wyprawy Kacper Tekieli rozmawiał z jej uczestnikami, patrz: wywiad.
Więcej o wyprawie na profilu Polak Potrafi.
źródło: wspinanie.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn