The North Face Lavaredo Ultra Trail – na żywo z Cortina d’Ampezzo

przez Administrator | Opublikowano 25 czerwca 2015 12:57

Już jutro, punkt 23:00, blisko 1000 zawodników z całego świata wyruszy na 119 – kilometrową trasę The North Face Lavaredo Ultra Trail. Ich zmagania będzie można śledzić na żywo za pośrednictwem kanałów Social Media.

Wizyta we włoskiej miejscowości Cortina d’Ampezzo, w czasie The North Face Lavaredo Ultra Trail, to niezwykłe wydarzenie zarówno dla startujących, jak i zagrzewających ich do walki kibiców. Bajeczne widoki, włoska gościnność i fantastyczna atmosfera sprawiają, że dla wielu jest to punkt obowiązkowy każdego sezonu biegowego.

(fot. Alessandro Belluscio)

(fot. Alessandro Belluscio)

Jak mówi Fernanda Maciel, zwyciężczyni LUT wśród kobiet w 2011 i 2012 roku – Tu nie chodzi tylko o zawody i rywalizację. To fantastyczne uczucie, że mogę podzielić się swoimi emocjami z innymi miłośnikami tego sportu.

Ci, którzy nie mają możliwości dopingowania zawodników na miejscu, będą mogli śledzić ich zmagania za pośrednictwem kanałów Social Media. Wpisując w wyszukiwarkach Instagram.com, Twitter.com oraz Facebook.com hasło #lut2015, znaleźć można zdjęcia oraz posty organizatorów oraz startujących, natomiast na stronie www.ultratrail.it/en/, na żywo publikowane będą zaliczenia kolejnych etapów trasy przez uczestników. Po raz pierwszy uruchomiony został również Snapchat @TheNorthFace, gdzie na bieżąco będą się pojawiały najważniejsze wiadomości wraz z komentarzami.

(fot. Thierry Sourbier)

(fot. Thierry Sourbier)

Odwiedziny na The North Face Lavaredo Ultra Trail to nie tylko udział w zawodach. To również doświadczenie, które pozwala na pokonanie własnych barier i ograniczeń. To także wielkie spotkanie podobnych sobie miłośników biegania.

źródło: The North Face

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn