Recenzja damskiego plecaka Thule Guidepost 65L

przez Administrator | Opublikowano 10 czerwca 2015 17:47

thule6

P1110911

thule5

Na pasie biodrowym za to znajdziemy dwie zapinane kieszonki, w których można umieścić drobne przedmioty przydatne w trakcie trekkingu: telefon komórkowy, chusteczki higieniczne, przekąski czy nawet mały aparat fotograficzny.

Dwie niezapinane kieszenie są także umieszczone po obu stronach komory głównej – tu znów możemy wsadzić butelki z wodą i łatwo po nie sięgać w trakcie wędrówki. Obwód kieszeni regulowany jest sznurogumkami.

Zrzut ekranu 2015-06-10 (godz. 16.57.25)

Zrzut ekranu 2015-06-10 (godz. 16.57.34)

Zrzut ekranu 2015-06-10 (godz. 16.55.53)

Jeśli ktoś preferuje inne rozwiązania niż butelki z wodą, plecak został dostoswany do bukłaków, z wyjściem na rurkę. Bukłak umieszczamy w kieszonce między plecami plecaka a komorą główną.

DSC_0377light-www

Podsumowanie:

Thule Guidepost będzie niezastąpionym i solidnym partnerem na naprawdę długie wyprawy, gdzie nie ma miejsca na błędy i łatanie dziur, choćby dlatego, że jesteśmy daleko od cywilizacji. Nasze plecy z pewnością podziękują nam za ten wybór – model ten jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu zapewnia nie tylko komfort, ale i funkcjonalność. Zważywszy jednak na cenę warto przemyśleć, czy na pewno będziemy używać tego modelu zgodnie z jego przeznaczeniem – dopiero wtedy ma to sens. Inna rzecz, że będzie to nasz plecak na długie lata, co zawsze jest dodatkowym argumentem przy dużych kosztach produktu.

Strony: 1 | 2 | 3 | 4

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn