Mistrz kuchni na biwaku – propozycje od GSI Outdoors

przez Administrator | Opublikowano 09 czerwca 2015 11:38

Zupki chińskie, pulpety ze słoika, chleb z mielonką z puszki – to często typowy zestaw jedzeniowy podczas biwaków pod namiotem. Wyjazd na wakacje nie musi być jednak czasem poświęceń i rezygnacji z ulubionych dań. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie sprzęty, które sprawią, że gotowanie na świeżym powietrzu będzie należało do ulubionych zajęć podczas weekendowych lub dłuższych wypadów. Kolekcję naczyń i akcesoriów dla mistrzów kuchni na biwaku przygotowała firma GSI Outdoors, korzystająca z doświadczeń kanadyjskich i francuskich traperów przemierzających Kolumbię Brytyjską.

Zestaw kuchenny GSI OUTDOORS CROSSOVER KITCHEN KIT

Całkowicie zintegrowany, kompaktowy zestaw kuchenny, nie tylko na wakacyjne wyjazdy. Lekkie składane przybory zajmują minimum miejsca w plecaku, a przyprawy pozostają suche i aromatyczne dzięki wodoodpornemu przyprawnikowi. Zmywanie ułatwia pojemniczek na płyn do naczyń i zmywak, a szybkoschnąca szmatka przyda się do wycierania. Lekki, stylowy pokrowiec trzyma wszystko w ryzach.

1_Crossover_kitchen_Kit2

W skład zestawu wchodzi:

– deseczka do krojenia,

– składany chwytak,

– składana łyżka,

– składana szpatułka,

– szmatka,

– zmywak do naczyń,

– buteleczka na olej,

Strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn