#Evolve. Historia długiej podróży Jacopo Larchera

przez Administrator | Opublikowano 09 czerwca 2015 11:54

Jacopo Larcher swoją wspinaczkową podróż rozpoczął w wieku 11 lat. To wtedy ojciec zasugerował mu, by spróbował swoich sił na lokalnej ściance. Wkrótce młody Włoch zaczął startować w zawodach na poziomie krajowym i międzynarodowym, a wraz z rozwojem sportowej kariery przyszły podróże po całym świecie.

Jak jednak przyznaje – odwiedzając tak wiele miejsc, rzadko miał okazję zobaczyć coś więcej niż tylko wnętrze sali, w której rozgrywane były imprezy wspinaczkowe.

(fot. Damiano Levati)

(fot. Damiano Levati)

W pewnym momencie potrzeba doświadczenia czegoś więcej przeważyła. Tak właśnie rozpoczął się nowy etap jego podróży, który zaprowadził go w jeszcze ciekawsze miejsca, pozwolił poznać nowych ludzi i nowe dla niego obszary wspinaczki.

(fot. Damiano Levati)

(fot. Damiano Levati)

Historia wyjątkowej podróży Jacopo pokazana została w najnowszej produkcji The North Face, która dostępna jest pod adresem:

http://www.thenorthfacejournal.com/evolution/

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn