Teva zaprasza do przeżycia przygody – sandały już w sklepach

przez Administrator | Opublikowano 07 maja 2015 14:57

Sandały Teva są jak zaproszenie do wyruszenia przed siebie w poszukiwaniu mocnych wrażeń. Ponad 30 lat temu Mark Thatcher doszedł do wniosku, że w każdym z nas tkwi chęć przeżycia przygody. Jedyną przeszkodą na drodze do realizacji marzeń jest… brak zaproszenia. Thatcher wymyślił więc lekkie i wygodne obuwie, składające się z pasków i gumowej podeszwy, które sprawdza się w każdych warunkach, zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Od 1984 roku zachęca innych, by założyć sandały i… zrobić pierwszy krok ku przygodzie.

Na wycieczki, podróże i wędrówki w tym sezonie szczególnie polecamy:

Teva Original Universal

W 2014 roku z okazji świętowania 30-lecia marki, firma Teva przypomniała jeden z pierwszych modeli, który pojawił się na rynku – sandały Original Universal. W 2015 roku pojawiają się one w nowych fantastycznych wzorach i kolorach.

Teva_original_universal_lifestyle

Model ten przeszedł długą drogę: od skromnego sandała do światowej ikony, która przemawia do mas. Original Universal są niezmiennie bardzo lekkie i wyposażone w regulowane nylonowe taśmy, wytrzymałą gumową podeszwę i wkładkę EVA dla pełnego komfortu. To sandały dla tych, którzy poszukują prostoty i niezawodnej jakości.

Teva Original Sandal

Wygodę i niespotykany design odnajdziemy w sandałach Original Sandal. Są trwałe i idealnie nadają się do codziennego użytku. Te sandały również zostały odświeżone po 30 latach. Obecnie dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów, które można dobierać w zależności od nastroju. W odróżnieniu od poprzedniego modelu, z przodu posiadają dodatkową taśmę, dzięki której zyskujemy pewność, że sandał nie będzie się przesuwał względem stopy. Model ten wyposażono w regulację za pomocą rzepa na tylnym pasku.

Teva_original_sandal_lifestyle

W Original Universal i Original Sandal zastosowano:

– system Durabrasion™, który daje solidne poczucie równowagi i idealnego rozłożenia ciężaru na stopie,

– paski zapinane na rzepy,

Strony: 1 | 2 | 3

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn