ProRock Climbing: kolekcja wiosna–lato 2015

przez Administrator | Opublikowano 02 kwietnia 2015 7:50

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprezentować Wam najnowszą kolekcje odzieży wspinaczkowej ProRock Climbing wiosna/lato 2015. Nasze wyroby (od początku produkowane wyłącznie w Polsce) od lat cieszą się dużą popularnością wśród wspinaczy. No właśnie… wspinaczy, a nie wspinaczek…

Przyszedł więc czas na dopieszczenie płci pięknej i w tym sezonie znacznie poszerzyliśmy, a w zasadzie stworzyliśmy całkiem sporą kolekcję spod znaku joga & climbing z myślą o Paniach.

Wiele inspiracji i nazw zaczerpniętych wprost z kultury Dalekiego Wschodu to energetyczny wkład Dewi Laksmi I Gusti Ayu, nauczycielki jogi z Bali, a prywatnie żony Jacka Kudłatego. Mamy nadzieję, że pozytywnie zadziwi Was odważny kurs w kierunku Azji, który wyraźnie można odczuć w kolorach i wzorach naszej nowej damskiej kolekcji.

A więc drogie damy, zapraszamy do wspólnej akcji pod hasłem:

prorock-kolekcja-wiosna-lato-2015

Jak widać, sporo eksperymentowaliśmy tworząc odzież NIE tylko dla wspinaczy, ale w zasadzie dla każdego, kto ceni niełatwe do pogodzenia parametry, takie jak: topową i bezkompromisową jakość, styl, akcję i wygodę, ECO COOL -turę, zdrowy tryb życia i jak zawsze u nas – luz i niebanalny dizajn.

Przy czym wszystko zostało stworzone z wysokiej jakości naturalnych włókien. Szczególnie dumnie jesteśmy ze spodnie LAZY – świeży turkus zestawiliśmy z soczystym pomarańczowym elastycznym ściągaczem – dodatkowo wzmocnione kolana i sportowy krój.

Spodnie LAZY

Warto także zwrócić uwagę na odważne spodnie CRAZY z mocno obniżonym krokiem i gangsta lookiem :-)

Spodnie CRAZY

Oraz bestsellerowe długie portki MAYA z przyjemnej dla ciała i w dotyku niebieskiej bawełnianej tkaniny z bonusem w postaci żarówiastej żółtej tylnej kieszonki o niezwykle damskim dizajnie.

Spodnie MAYA

Strony: 1 | 2 | 3

Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn