Bieg dla Romka – na nartach i bez nart

przez Administrator | Opublikowano 08 kwietnia 2015 15:17

Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza w sobotę, 11 kwietnia, do udziału w Biegu dla Romka, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia jeleniogórzanina Romka Geftasewicza, cierpiącego na stwardnienie rozsiane.

Bieg odbędzie się w Jakuszycach na dystansach 6,5 km (z nartami i bez) oraz 13 km (tylko bez nart). Będzie to najprawdopodobniej pierwszy w Polsce bieg, w którym wezmą udział jednocześnie biegacze na nartach i bez nart. Jeśli chodzi o miejsce, nie ma obaw – dla wszystkich go wystarczy. Trasa będzie wiodła Dolnym i Górnym Duktem Końskiej Jamy, które są szerokie.

Romek Geftasewicz

Romek Geftasewicz

Start o godz. 11 na Polanie Jakuszyckiej. Zapisy przez internet: www.bieg-piastow.pl lub w sobotę przed biegiem w biurze Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej. Pieniądze również można wpłacać w biurze, gdzie także będą czekać na zawodników numery startowe.

Po biegu uczestnicy zaproszeni są na ognisko integracyjne na Polanie Jakuszyckiej.

Stowarzyszenie Bieg Piastów nie pobiera wpisowego na te zawody. Prosi o wpłaty (co najmniej 50 zł) na leczenie Romka na konto Komitetu Społecznego Lepsze Jutro.

Dane do przelewu:

Komitet Społeczny Lepsze Jutro

Roman Geftasewicz

Wyczółkowskiego 32/6

58-500 Jelenia Góra

BZ WBK 79 1090 1926 0000 0001 2970 3135

 ***

Romek walczy o siebie

Gdy kończył licencjat, miał jedną z najwyższych średnich ocen i głowę pełną planów i marzeń. Choroba pokrzyżowała wszystkie! Dziś 32-letni Romek Geftasewicz z Jeleniej Górze zbiera pieniądze na zabieg, który da mu szansę samodzielnego życia.

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn