W testach: buty Hedgehog Fastpack Lite GTX marki The North Face

przez Administrator | Opublikowano 30 marca 2015 12:04

Na wiosnę – lato 2015 marka The North Face proponuje między innymi kolekcję Hike. Znajdziemy w niej szeroki wybór lekkich butów hikingowych Hedgehog – są to zarówno modele niskie, jak i wysokie, z laminatem GORE-TEX i bez. Wszystkie buty wyposażone zostały w podeszwę marki Vibram, śródpodeszwę Cradle Guide oraz dla ochrony i wsparcia stopy w Snake Plate.

Hedgehog-Fastpack-Lite-GTX-The-North-Face

Jednym z najnowszych modeli TNF jest Hedgehog Fastpack Lite GTX. Lekki, bardzo uniwersalny model z kolekcji hike, spełniający także funcję butów podejściowych. Podeszwa środkowa z technologią zapewnia idealne połączenie stabilności i amortyzacji, natomiast bezszwowa góra jest wyjątkowo lekka i doskonale dopasowuje się do stopy.

The North Face Hedgehog Fastpack Lite GTX

Zastosowane technologie i materiały:

Góra: Wodoodporna, „oddychająca” membrana GORE-TEX, odporna na ścieranie, oddychająca siatka tekstylna, poczwórne łączenia z TP.
Dół:
Podwójnie zagęszczona, formowana kompresyjnie podeszwa środkowa EVA z technologią CRADLE™ , wzmocnienie z TPU, gumowa podeszwa Vibram®

Jak sprawdzają się Hedgehog Fastpack Lite GTX w terenie? Sprawdzimy! Wyniki testu opublikujemy na wspinanie.pl i outdoormagazyn.pl.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn