Co w outdoorze piszczy? Nowości marek: Marmot, AKU, Teva, Thule i Rockland

przez Administrator | Opublikowano 20 marca 2015 16:00

Wiosna to tradycyjnie czas na zmiany, wprowadzanie nowości i wyrzucanie starych śmieci. To dobra okazja na przejrzenie zasobów szaf i zastanowienie się, czy ich zawartość jest nam na pewno w najbliższym sezonie w 100 proc. potrzebna. Może warto zrobić miejsce na elementy nowych kolekcji? Firmy outdoorowe tradycyjnie na wiosnę wprowadzają do sprzedaży nowe produkty, którymi możemy zastąpić nasze wysłużone spodnie, buty czy plecak. Przedstawiamy subiektywny wybór ciekawych propozycji firm: Marmot, AKU, Teva, Thule i Rockland.

Marmot: kolekcja spodni softshellowych Pillar Pant, PCT Pant i Pingora Pant

pingora_pnt

Marmot prezentuje nową kolekcję spodni softshellowych. Kolejny sezon przyniesie modele: Pingora, Pillar i PCT. We wszystkich produktach wykorzystana została technologia Marmot M3 Soft Shell. Zapewnia ona najlepszą oddychalność spośród produktów M-series oraz najwyższy komfort użytkowania – spodnie są elastyczne i odporne na uszkodzenia. Model Pingora został dodatkowo wyposażony w technologię Schoeller®, dzięki czemu spodnie chronią przed wiatrem i wilgocią. Bardzo dobry wybór na wiosenne wędrówki nie tylko po górach!

AKU: kolorowy model Slope GTX

AKU-Slope

Slope to jeden z najstarszych i najulubieńszych modeli ręcznie robionych butów włoskiej marki AKU. Jest lekki, bardzo wygodny i przystosowany do częstych wędrówek w umiarkowanie trudnym terenie. Zastosowana membrana GORE-TEX® zapewnia wodoodporność i oddychalność na najwyższym poziomie! W 2015 roku Aku Slope obchodzi swoje 30. urodziny. Z tej okazji został zaprezentowany w całkowicie nowej, kolorowej odsłonie!

Teva: sandały Originals

TEVA ORIGINALS

A gdy zrobi się już cieplej, na stopy załóżmy sandały. Amerykański producent obuwia – firma Teva – przypomina jeden z pierwszych modeli, który pojawił się na rynku: sandały Original Universal. Model ten przeszedł długą drogę – od skromnego sandała do światowej ikony, która przemawia do mas. Dziś modele „Original’sów” znacznie różnią się od tych pierwszych sprzed ponad 30 lat. Nostalgiczne wzory i kolory zostały zastąpione wieloma odcieniami, które doskonale pasują do coraz szybszego, sportowego tempa życia.

Thule: plecak Guidepost

Thule Guidepost

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn