Retro pod Szrenicą

przez Wojciech Słowakiewicz | Opublikowano 21 stycznia 2015 10:28

W najbliższą sobotę 24 stycznia 2015 roku w Szklarskiej Porębie czeka Państwa podróż w czasie. Na stoku Puchatek zobaczyć będzie można narciarzy rywalizujących ze sobą na nartach z minionych epok. Wszystko za sprawą Ski Retro Festiwalu – Retro pod Szrenicą.

retro15[1]

Precz z plastikiem! Takie hasło przyświeca tej wyjątkowej imprezie. Obowiązują tylko i wyłącznie stroje oraz narty nawiązujące do początków narciarstwa w naszym regionie. Wszystkie nowoczesne technologie narciarskie nie będą wzbudzały jakiekolwiek zachwytu. Najważniejsze jest retro i dobry humor.

Retro pod Szrenicą

Retro pod Szrenicą

O godzinie 12:00 na Skwerze Radiowej Trójki skąd ruszy stylowa Parada Retro – uczestnicy i kibice w strojach retro przejdą ulicami Szklarskiej Poręby. O godzinie 13:00 rozpoczyna się wspólna zabawa na stoku przy Dolnej Stacji Wyciągu na Szrenicę. Rozgrzewka i prezentacja zawodników retro, animacje dla dzieci i dorosłych, zupa Izerska, Mini Targi Retro oraz wspólna fotografia w kolorze sepii wykonana retro aparatem miechowym.

Pages: 1 2 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn