Grudzień miesiącem prezentów – co sprawi radość?

przez Administrator | Opublikowano 10 grudnia 2014 9:52

Mikołaj, Gwiazdka, prezenty od najbliższych, podarki dla znajomych, upominki w pracy i paczki w szkole – grudzień to czas, kiedy jesteśmy często obdarowywani i także my sprawiamy w ten sposób radość innym. Ale czas ten może okazać się koszmarem, jeśli nie wiemy, jaki prezent wymyślić. Podsuwamy kilka pomysłów na ciekawe gadżety dla podróżników i wszystkich aktywnych miłośników outdooru, które sprawią radość i okażą się przydatne podczas wycieczek oraz bardziej ambitnych wypraw.

Smartwool Striped Liner Glove

Zimą przydadzą się ciepłe rękawiczki. Smartwool Striped Liner wykonane są z wełny merino, dzięki czemu zapewnią ciepło i wygodę. Merino wool to naturalne włókno pozyskiwane z runa owiec merynosów, które charakteryzuje się naturalną termoregulacją, dzięki pochłanianiu lub wydalaniu ciepła. Włókno merino wool posiada szereg cennych właściwości. W przeciwieństwie do tradycyjnej wełny jest delikatne i przyjemne dla skóry, ma właściwości antyalergiczne i bakteriostatyczne. Nawet podczas dużego wysiłku fizycznego pozostaje suche. Nie wchłania obcych zapachów i posiada zdolność samooczyszczania. Przede wszystkim zapewnia ciepło wszystkim zmarzluchom.

Smartwool_Glove_600

Rękawiczki Smartwool Striped Liner posiadają bardzo ciekawy design w paski oraz mały logotyp Smartwool w środkowej części dłoni. Świetnie komponują się z garniturem, eleganckim płaszczem, ale także z typowo sportowym ubraniem. Można je stosować do ekranów dotykowych smartphonów. Skład to: 47% Merino Wool, 7% Elastan i 46% Acrylic.

Cena: 79,99 zł

Wielofunkcyjne chusty marki Matt

Oprócz rękawiczek przyda się też coś na głowę. Chusty firmy Matt to dodatek, który w zależności od pogody chroni przed wiatrem, zimnem lub prażącym słońcem. Mogą być używane na wiele sposobów, jako czapka, szalik, opaska lub inne nakrycie głowy.

matt_chusta_600

Ciekawa kolorystyka i design czynią z nich atrakcyjny dodatek do codziennego ubioru. Wykonane są z mikrofibry, czyli elastycznego, bezszwowego materiału, który posiada właściwości oddychające i utrzymuje optymalną temperaturę. Nie mają irytujących szwów czy przeszyć, dzięki czemu są delikatne i komfortowe niezależnie od sposobu założenia. Można je nosić o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych, przydadzą się też zimą. Projektowane i produkowane są przez firmę MATT w rodzimej Hiszpanii.

Cena: 39,99

GSI Outdoors Wine glass Gift Set

Strony: 1 | 2 | 3 | 4

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn